адреси и телефони на оператори за да ни снимат на кръщането!

  • 1 220
  • 12
 GrinningМили дами, дайте адреси и телефони на оператири за  да ни снимат на кръщането! Колко платихте за  камерата вие? newsm78
Виж целия пост
# 1
В кой град казваш ?
Виж целия пост
# 2

На бас, че е Сф.
Само софянци си мислят, че не е нужно да си казват местожителството  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
И на мен ми предстои, но не се бях замисляла за камера, а трябва.Ще следя темата!
Виж целия пост
# 4
Ние си снимахме сами с любителска камера Peace
Виж целия пост
# 5
Да вярно съм от София. Толкова съм се унесла в уреждането на всеки момент от кръщането, че пропуснах да кажа за местонахождението ни.
Виж целия пост
# 6
Да вярно съм от София. Толкова съм се унесла в уреждането на всеки момент от кръщането, че пропуснах да кажа за местонахождението ни.

КръщЕнето, КръщЕнето, не кръщАне.
Виж целия пост
# 7
и аз  чакам да дадете телефони нямаме камера а и кръщенето ни е на 27 този месец айде помагаите де #Crazy newsm78
Виж целия пост
# 8
Скъпа  НелиСА, и двете форми на думата кръщане се срещат в нета. Думата е правилно нописана от мен и от теб!
Виж целия пост
# 9
Давам, но обратното на това, което искаш.

Не съм доволна от Филмова къща - Виктор Попов (http://www.magstudio.bg/bg/projects/projects186.html# - тук има линк към тяхната дейност). Имат добра техника, но са скучни. Ще направят филма ти все едно празнуваш на чуждо дете празника.

Ако не намериш фирма за празника, снимайте с любителска камера (ако намериш) и после търси добър монтажист. Някой, който разбира от Adobe Premiere или Vegas или подобно. Защото по-голямата половина от работата е в това да се монтира добре.

Успех.
Виж целия пост
# 10
Здрасти, нашето е на 26 август, а аз още нищо не съм подготвила.Моля те сподели по- важните неща, които трябва да направя.Ще го организирам сама , а нямам много опит, освен списъка от църквата  и четенето по форуми.Но като чета че за 27 вече го подготвят трескаво се притесних какво толкова има....
Виж целия пост
# 11
Скъпа  НелиСА, и двете форми на думата кръщане се срещат в нета. Думата е правилно нописана от мен и от теб!

Думите в българския език се пишат според БЪЛГАРСКИ ПРАВОПИСЕН РЕЧНИК, а не според това, което показва нет-а.
Той нет-а изкарва всякакви  грешни думи, а и между другото има опция - Проверка правопис, точно до Публикувай, пусни си я за всеки случай.
Виж целия пост
# 12
така е  имаш  алелехова има за какво да се притесняваш.все пак това е един от малкото спомени които се запечатва.на синът ми беше гола вода снимането ама го беше снимал вуичу му а сега искам да е нещо което е незабравимо newsm78 #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия