Осъществихте ли форумска среща с някоя морска мама и с коя

  • 1 879
  • 39
Ами хайде споделете
Аз имах среща с три,но уви се срещнах замо с мама zdravi4 във Варна и ми беше адски приятно  Hug
Виж целия пост
# 1
Нека морските мами да кажат с кои софийски мами са осъществили среща.  Joy
Виж целия пост
# 2
Да, с БУБА, когато беше в София  Flutter Joy
Виж целия пост
# 3
Не е морска, но не мога да не се изфукам - с Дивиана, и с малкото ДивианчеSimple Smile Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Страшно много съм очарована. Hug
Виж целия пост
# 4
Не е морска, но не мога да не се изфукам - с Дивиана, и с малкото Дивианче:) Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Страшно много съм очарована. Hug

некоя тройчица не осъществихте ли, че си на тая вълна струва ми се  Joy
Виж целия пост
# 5
Не е морска, но не мога да не се изфукам - с Дивиана, и с малкото ДивианчеSimple Smile Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Страшно много съм очарована. Hug

некоя тройчица не осъществихте ли, че си на тая вълна струва ми се  Joy
Joy Нещо завист усещамSimple Smile))))) по-късно ще си сменя титлата на "тройкаджийка" Flutter
Виж целия пост
# 6
Тая седмица смятам да осъщества с една океанска, ако е на кеф да ми гледа физиономията. Тя още не знае  Grinning
Виж целия пост
# 7
И аз искам с океанските да осъществя свиждане, ма пусто не пращат покана Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
 newsm78 Мюриел, само ходиш подир мен и пускаш намеци  Rolling Eyes
Искаш нещо да ми кажеш ли  Laughing
Виж целия пост
# 9
Не е морска, но не мога да не се изфукам - с Дивиана, и с малкото Дивианче:) Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Страшно много съм очарована. Hug

Да се присламча и аз към изфукването Flutter
Виж целия пост
# 10
newsm78 Мюриел, само ходиш подир мен и пускаш намеци  Rolling Eyes
Искаш нещо да ми кажеш ли  Laughing
Иска да те покани на кекс и кафе във Варна Mr. Green
Виж целия пост
# 11
newsm78 Мюриел, само ходиш подир мен и пускаш намеци  Rolling Eyes
Искаш нещо да ми кажеш ли  Laughing
Иска да те покани на кекс и кафе във Варна Mr. Green

И на палатка в Буба!
само да не правиш огнище в двора, че ще те  #2gunfire
Виж целия пост
# 12
newsm78 Мюриел, само ходиш подир мен и пускаш намеци  Rolling Eyes
Искаш нещо да ми кажеш ли  Laughing
Иска да те покани на кекс и кафе във Варна Mr. Green

И на палатка в Буба!
само да не правиш огнище в двора, че ще те  #2gunfire

Палатката мъжа ми я разтяга много бързо, само дето там има място само за мен...ако ме разбирате  Crazy
Виж целия пост
# 13
Не е морска, но не мога да не се изфукам - с Дивиана, и с малкото Дивианче:) Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Страшно много съм очарована. Hug

Да се присламча и аз към изфукването Flutter

Айде и аз барабар.  Hug

Виж целия пост
# 14
newsm78 Мюриел, само ходиш подир мен и пускаш намеци  Rolling Eyes
Искаш нещо да ми кажеш ли  Laughing

Ау, как можа да си го помислиш, намеци, пфу Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Най-отговорно съм си казала, че искам в Маями, на гости на Кейси, ама тя си прави оглушки Laughing Мъжът и детето, обаче, няма на кого да ги оставя, та, с тях. Ний ще си донесем рикийката, прасето и доматите. И сланинка в мазен вестник. Вий, ако може, таковата, да ни заведете на Диснито в Орландо, да се порадваме на капитализма. Намеци съм била правела, ами! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия