Българска детска коледа в Лондон

  • 2 237
  • 19
Здравейте мили мамчета,

Ето тук има подробности за Детското  Коледното парти.

http://www.bgben.co.uk/cgi-bin/view.cgi?bannerNG

Част от средствата събрани за коледното парти ще имат благотворителна цел за децата от "Дом Майка и дете " в България
Абонамента за 1 година е £ 36 половината от сумата е за парито и за дарение. А с другата половина получавате  вестник БГ БЕН   цяла година  #Shocked (всяка седмица)

Надявам се че ще проявите интерес.

http://www.bghelp.co.uk/phorum/index.php
Тук също има информация
Виж целия пост
# 1
Хубаво, ама далечко. Иначе с удоволствие (може и без вестника) Grinning
Виж целия пост
# 2
Да Хондичка за вас е дълечко, но и все пак защо не ???
За малко в Лондон??!!!!! #Milti  #Milti  #Milti

Би било страхотно #Milti  #Milti  Close-mas:
Виж целия пост
# 3
То хубаво ама от 1-ви до 22-ри декември гледам календара ми е пълен всеки ден с някаква дейност или "културно мероприятие".
От 24-ти до 3-ти януари е другата ми пълна програма.
Лондон пак не е в списъка ни. Абе едно година бях там по Коледните празници и се "заклех", че скоро няма да повторя Embarassed  Sad (въпреки, че тогава пък за първи път в живота си намерих 100 паунда на улицата)
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Honda
(въпреки, че тогава пък за първи път в живота си намерих 100 паунда на улицата)


Хм........
Ами представи си сега идваш и хоп хилядарка на улицата #Shocked
Не е за изтърване #Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Хихи. Де тоя късмет ( не вярвам пак да ми се случи в живота)
То тогава и за първи път видях тукашните банкноти по 50 паунда. Laughing
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Honda
Хихи. Де тоя късмет ( не вярвам пак да ми се случи в живота)
То тогава и за първи път видях тукашните банкноти по 50 паунда. Laughing


Хе хе
Предполагам, че е имало пазар !!!1 Grinning
Виж целия пост
# 7
Boxing day  Money - това му стига като определение Laughing
Сори, че отклоних темата Blush
Виж целия пост
# 8
Интересно как така никой от вас няма желание да заведе детенце  на Българска детска коледа????Close-mas:  Close-mas:  Close-mas:
Или има но аз не съм Ви разбрала???

 Close-mas:  Heart Eyes  Close-mas:  Heart Eyes

Би било много хубаво ,ако на този празник се съберем повече Българи!!
Виж целия пост
# 9
Цитат на: rosi Simple Smile mam
Интересно как така никой от вас няма желание да заведе детенце  на Българска детска коледа????Close-mas:  Close-mas:  Close-mas:
Или има но аз не съм Ви разбрала???

 Close-mas:  Heart Eyes  Close-mas:  Heart Eyes

Би било много хубаво ,ако на този празник се съберем повече Българи!!


Не е само въпроса до желание за съжаление. Аз желанието го имам, но просто няма да ми стигне времето и затова - на 20ти в понеделник се местим в новата къща, така че в неделята ще имам какво ли не да правя....а и един приятел ще ни дойде на гости от събота да помага за местенето, че сега багажа ни е на склад и не ми се плащат още £600 за да ни преместят от склада в новата къща. Е, надявам се че си имам 'извинителни' причини Wink  
Затова и не отговорих досега, аз и от друго място знаех за това парти, но уви, тази година при нас така се стекоха обстоятелствата, че съм щастлива че поне ще можем самата Коледа да празнуваме на спокойствие вкъщи (надявам се, че ще имаме повече подаръци за разопаковане, а не кашони с покъщнина Wink  Imp ), а за разни допълнителни коледни мероприятия ще трябва да почакаме за някой друг път. Cry
Виж целия пост
# 10
Ей ММ, казвай ако има нужда да идваме да помагаме за преместването.  Wink Тъкмо и аз Ще загрея 4е нали към март месец и мен ме 4ака  Grinning
Виж целия пост
# 11
Цитат на: MM
Не е само въпроса до желание за съжаление. Аз желанието го имам, но просто няма да ми стигне времето и затова - на 20ти в понеделник се местим в новата къща, така че в неделята ще имам какво ли не да правя....а и един приятел ще ни дойде на гости от събота да помага за местенето, че сега багажа ни е на склад и не ми се плащат още £600 за да ни преместят от склада в новата къща. Е, надявам се че си имам 'извинителни' причини Wink  
Затова и не отговорих досега, аз и от друго място знаех за това парти, но уви, тази година при нас така се стекоха обстоятелствата, че съм щастлива че поне ще можем самата Коледа да празнуваме на спокойствие вкъщи (надявам се, че ще имаме повече подаръци за разопаковане, а не кашони с покъщнина Wink  Imp ), а за разни допълнителни коледни мероприятия ще трябва да почакаме за някой друг път. Cry


Нова къща нов късмет!!!!!
 #Milti  Close-mas:
Дано коледната вечер не мине в разопаковане.... #Shocked  Wink
Виж целия пост
# 12
Цитат на: rosi Simple Smile mam

Нова къща нов късмет!!!!!
 #Milti  Close-mas:
Дано коледната вечер не мине в разопаковане.... #Shocked  Wink


А, дано, ама ще видим, поне една стая ще разчистим от кашоните и ще посветим на елхата. Май ще се присъединим към българската традиция да се украсява елхата на Бъдни Вечер. Laughing
Виж целия пост
# 13
Цитат на: mcdirock
Ей ММ, казвай ако има нужда да идваме да помагаме за преместването.  Wink Тъкмо и аз Ще загрея 4е нали към март месец и мен ме 4ака  Grinning

Ами и ние вече сме 'тренирани' в това отношение. Аз последните 8 години съм се местила 4-5 пъти, и всеки път количеството на преместените вещи расте застрашително, въпреки също така огромните количества неща, които отиват за боклук или в благотворителните магазини. Как става този номер, не знам. Като някакви катунари сме, само дето и една каруца няма да ни стигне да си съберем имуществото.
А този път, още от август месец бяхме започнали да опаковаеме, защото се очакваше септември да се преместим. Така че и ти щом сте за март, можеш да почваш вече след Коледа Wink
Виж целия пост
# 14
http://www.nixenmaster.com/bgparty/view_party.php?pageid=0&a … private=#pictures

Ето малко снимки от Детската Коледа в Българското посолството във Великобритания
Надявам се да ви харесат #Milti  #Crazy  Close-mas:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия