МИС USA БЪЛГАРКА? 2-ри кръг...

  • 1 838
  • 33
Здравейте, това момиче е българка която живее в САЩ и в момента участва в състезание за модели, "Ms. USA Online"! Нека да и помогнем, като гласуваме за нея и изпратим това съобщение до всичките си приятели в интернет! (може да се гласува на 24 часа по един път) www.msusaonline.com/miss.php?model_id=290

Първи кръг приключи!
Благодаря на всички които я подкрепиха и дадоха едно рамо!
Втори кръг, гласуването продължава... ред е на второто рамо Simple Smile
Забележка: Тази тема е напълно любителска и няма каквато и да е комерсиална цел!
Всеки е свободен и достатъчно интелигентен за да прецени как да постъпи!
florisbox@gmail.com
Виж целия пост
# 1
ок,гласувах..и кво стаа ако спечели?ше се бори със световния глад ли..я разкажи..
Виж целия пост
# 2
Добре, гласувах.Ще се радвам да спечели, още колко кръга има? Дайте още снимки, ако има!
Виж целия пост
# 3
На мен нещо не ми харесва това девойче... Нещо не ме кефи.
Виж целия пост
# 4
На мен нещо не ми харесва това девойче... Нещо не ме кефи.
Naughty Naughty и аз така ама ич да не се надява на нещо все пак нащенско е дано има късмет newsm78


Виж целия пост
# 5
 Sick в тялото е добре, но в лицето, нещо не ми харесва.Все пак , нали съм солидарна-гласувах за нея.Мой пък да спИчели Laughing
Виж целия пост
# 6
И аз гласувах.
Виж целия пост
# 7
Готово и аз гласувах.Успех на момичето.
Виж целия пост
# 8
И на мен не ми харесва, но я подкрепих, защото е българка.
Виж целия пост
# 9
Успех на мадамата  Wink
Виж целия пост
# 10
Дадох глас Simple Smile.
Гледам, че е на 4-то място до момента.
Виж целия пост
# 11
Не виждам защо ще гласувам за нея, каквата и да беше по националност. Моми4ето не е красиво, няма моделско излъ4ване, абсолютно средно статисти4ески външен вид. Не е 4естно да и давате надежди, какво от това като е българка?
Виж целия пост
# 12
Не виждам защо ще гласувам за нея, каквата и да беше по националност. Моми4ето не е красиво, няма моделско излъ4ване, абсолютно средно статисти4ески външен вид. Не е 4естно да и давате надежди, какво от това като е българка?


 подкрепям
Виж целия пост
# 13
Още един глас и от мен  newsm80 Успех.
Виж целия пост
# 14
Не ми харесва и няма да гласувам, какво като е българка  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия