капсулите на galenic

  • 644
  • 4
Искам да ви попитам, знаете ли каква им е цената в момента в България? Преди съм ги ползвала и съм много доволна. Струваха някъде около 40 лева. Сега живея в чужбина, по-точно в Англия, не съм ги търсила тук по магазините, исках да си ги поръчам по интернет, но като им видях цената и се уплаших. В strawberry струват 46$ с намалението http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=36817,
а аз

както ви казах си спомням друга цена. Ако в България са по-евтини ,да ми ги пратят от там.
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Една приятелка си ги взе с намаление и бяха около 40 лева. А цената без намалението беше около 50 лева! Това е.  Уточнение: говориш за тези зелените против целулит, нали?
Виж целия пост
# 2
Да, за същите. Благодаря! Не мога да си обясня каква е логиката в България да са по-евтини newsm78! Разликата не е никак малка. Дали и с други продукти е така?
Виж целия пост
# 3
А дали са ефикасни mimita     newsm78 ... аз не съм ги ползвала досега
Какви са твоите впечатления?
И аз си ги бях харесала, но бих искала да получа някакви отзиви, за да реша дали да си ги купя ...
Виж целия пост
# 4
Да, преди време си ги бях купила и ефекта им наистина е невероятен. Освен целулита смъкнах сантиметри и от обиколката на краката и на таза. после реших да експериментирам и по препоръка на една козметичка си купих крема на Лиерак. Но освен мека кожа не забелязах никакъв друг ефект. После (отново по-съвет) си купих крем на Биотерм и отново бях разочарована. Мисля че капсулите са си най-ефективни. Направо не можах да повярвам, че имат такъв сериозен ефект- със сигурност видим. Може би и капсулите на Лиерак са хубави, но си спомням, че бяха доста скъпи.  Изпробвай ги, сигурна съм че ще бъдеш доволна. И с други хора съм говорила, и те казват че те са си най-добри.  Успех и после пиши какво е станало. Аз си ги поръчах от Бг-то вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия