Aкушерка в Майчин дом-Варна?

  • 2 998
  • 15
Момичета, другата седмица ще трябва да си избера акушерката, може те ли да ми препоръчатае такава в Майчин дом-Варна?
Виж целия пост
# 1
Снежка  Hug
Виж целия пост
# 2
Също и Рени Корновска  Grinning
Виж целия пост
# 3
Здравей!
И двете акушерки в майчин дом са страхотни!Аз ходя при Ренито-прекрасно отношение,винаги е усмихната Party,но и Снежито е много добричка!
Зависи кой ще ти е наблюдавашия лекар,той ще те насочи към акушерка,но която и от двете да е Grinning -не се притеснявай изобщо и двете са много готини Peace
Виж целия пост
# 4
ато гледам лентичката имаш предвид акушерка,която да ти следи бременноста нали?аз бях при снежито-доволна съм страшно спокойна и мила жена.аз мисля ,че зависи при кой лекар си newsm78
Виж целия пост
# 5
с две ръце и аз съм за Снижито, но и Ренито да избереш пак ще си направила правилен избор и тя е много добра Peace А лекар избра ли си? Wink
Виж целия пост
# 6
Абе и аз бях при Снежито, до последно и на мен ми правеше все много добре впечатление , ама последните седмици от бременността ми прекали. Нещо не я хванах на кеф ли, какво, и аз не знам , но на предпоследната консултация само със сантиметъра в ръка ми заяви,че плода ми бил хипотрофичен. Шок и ужас после! Аз обаче да не съм се притеснявала, нищо не съм можела да направя, просто бебето щяло да се роди много малко( впоследствие 3700 гр.), да ям храни, богати на протеини. Ревах 2 дни, докато ми дойде часа при Яков . Той остана изумен как така без никакъв ехограф ме е хвърлила в джаза, всичко било наред. 
      Веднъж се случих при Ренито, докато Снежа беше отпуска и о станах много доволна от нея. Но като цяло нямам никакви оплаквания от МД-Варна, напротив. След разговор между Снежа и Яков тя беше много мила и любезна. Когато родих Явор питала 2 пъти за теглото му. КАто дойде да ме види ми каза" Абе Анита, откъде го извади това голямото бебе от този малкия корем?"
Такива работи,  просто като си бременна изказвания от сорта с хипотрофичното бебе те карат да полудееш!
         Лека бременност!
Виж целия пост
# 7
Мисля, че акушерката е според избора на лекар. Аз лично бях при Рени Корновска и при  Корновски Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Мисля, че акушерката е според избора на лекар.

Точно така  Peace
Първата бременност бях при Снежи, сега съм при Рени Корновска. И двете са страхотни.
Виж целия пост
# 9
ато гледам лентичката имаш предвид акушерка,която да ти следи бременноста нали?аз бях при снежито-доволна съм страшно спокойна и мила жена.аз мисля ,че зависи при кой лекар си newsm78

 Peace
Виж целия пост
# 10
Много ви благодаря, момичета, въпреки, че както излиза, която и да избера няма да сгреша. Лекарката ми е Др. Капка Атанасова!
Виж целия пост
# 11
Много ви благодаря, момичета, въпреки, че както излиза, която и да избера няма да сгреша. Лекарката ми е Др. Капка Атанасова!

Аз бях при Капка Атанасова и акушерка ми беше Рени Корновска.Страшно съм доволна  и от двете  Peace Лека бременност ти желая;)
Виж целия пост
# 12
И на мен така ми казаха днес-че нямам право на избор-при Рени ще съм, благодаря за окуражителните думи. Тъй като се шашкам в момента от и за всичко-понякога наистина имам нужда някой да ми кажа, че всичко ще е наред. БЛАГОДАРЯ!
Виж целия пост
# 13
Бременността ми я следи Снежи, но по време на самото раждане Рени също много се грижеше за мен. Честно, не знам коя бих избрала, и двете са чудесни!
Виж целия пост
# 14
Аз бях при Снежка. Но малко преди да родя излезе в отпуска и ме прехвърлиха при Ренито  Peace Тя беше там и като раждах. Много е мила и любезна. Чесно да си призная ако трябва да избирам бих предпочела втората  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия