Не ви ли е гадно като...

  • 3 312
  • 53
Искам да попитам.

Не ви ли е гадно като прочетете нова тема, която е пусната ей-така без пояснения защо? И без да се разбира какво е имал предвид авторът.
Виж целия пост
# 1
Търпя, какво да правя?!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Не ми прави впечатление
Виж целия пост
# 3
И тая тема не ми е ясна  Sunglasses, дай пример, че иначе ей така да си чешем езиците...
Виж целия пост
# 4
Не ми прави впечатление
Виж целия пост
# 5
Искам да попитам.

Не ви ли е гадно като прочетете нова тема, която е пусната ей-така без пояснения защо? И без да се разбира какво е имал предвид авторът.
Ъхъ.Сега,например,ми е гадно.
Виж целия пост
# 6
Тази тема се бори за приз!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
И тая тема не ми е ясна  Sunglasses, дай пример, че иначе ей така да си чешем езиците...
А най ме дразни като видя неясно заглавие, писано тъй, за да привлече повече хора да видят какво пише вътре. Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
И тая тема не ми е ясна  Sunglasses, дай пример, че иначе ей така да си чешем езиците...

И на мен не ми е ясно... Rolling Eyes От неясните заглавия ли трябва да ми е гадно? Ако това се пита - не, не се впечатлявам... Просто кликвам, за да видя за какво иде реч...
Виж целия пост
# 9
Питам автора какво е имал предвид.  Ти да не се впечатли от моя постинг на шльокавица?
Виж целия пост
# 10
Не обръщам много голямо внимание, но все пак зависи в кой подфорум е пусната, да пуснеш в Майките тема "Помоооооооооооооооооооооооооооооооощ!" и да се окаже нещо глупаво, е тогава вече ме дразни  Mr. Green
Но Клюкарника ми е забавно  Peace
Виж целия пост
# 11
Ами свикнах им вече на тия теми.
Виж целия пост
# 12
Тази тема се бори за приз!  Rolling Eyes
newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 13
Всеки ден има такива теми и вече не ми прави впечатление Sunglasses
Виж целия пост
# 14
ама ти клюкарника го взимаш на сериозно ли?сериозно ли питаш?ай ти отговора аз сериозно тогаз-мисля че твоята тема е такава каквато си описала във въпроса си..обаче не мен "не ми е гадно" от нея...свиркам си...

П.П.Клюкарник
Място за мнения и дискусии по теми, които не се засягат в останалите форуми. Общи приказки, клюки, спорове, актуални събития и проблеми, несвързани с бременността и майчинството.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия