Магда също ще се омъжва

  • 1 611
  • 20
http://life.dir.bg/2006/08/03/news502844.html
Виж целия пост
# 1
Опаааа...още една ли, бе? newsm78
Виж целия пост
# 2
Е стара мома ли да остане като е фолк певачка?
Виж целия пост
# 3
като се обичат младите да се вземат Laughing.
То като се почна една след друга...сватби, сватби Mr. Green
Виж целия пост
# 4
 Направо си отдъхнах , така се бях притеснила да не остане стара мома , момичето... Laughing
Виж целия пост
# 5
Ами да им е честито!Само не разбрах младоженецът-Краси, някой бургазки апаш ли е или не....?
Виж целия пост
# 6
Ами да им е честито!Само не разбрах младоженецът-Краси, някой бургазки апаш ли е или не....?

Аз лично нямам инфо, но ако някой има да даде.
Виж целия пост
# 7
Не го знам Краси апаш ли е, ама ги видях онзи ден в една кръчма и мога да кажа, че е Красито много го бива.
Виж целия пост
# 8
Аз чух,че е от Плевен
Виж целия пост
# 9
Малко инфо за Краси http://forum.mp3-bg.com/lofiversion/index.php/t9598.html
Занимавал се бизнес човека...
Виж целия пост
# 10
някаква мода настана при фолк певачките да се женят напоследък:roll: да не би да са се уплашили че след време никой няма да ги вземе,или че мъжете бизнесмени са на свършване newsm78 Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Не го знам Краси апаш ли е, ама ги видях онзи ден в една кръчма и мога да кажа, че е Красито много го бива.

Добре, де чудя се как така си винаги навсякъде, където има фолк фурии? Не се заяждам просто питам Peace
Виж целия пост
# 12
Не го знам Краси апаш ли е, ама ги видях онзи ден в една кръчма и мога да кажа, че е Красито много го бива.

Добре, де чудя се как така си винаги навсякъде, където има фолк фурии? Не се заяждам просто питам Peace

Ъхъ  newsm78
Виж целия пост
# 13
....какво значи...на 24 години и се занимава със бизнес?!? Е кога завърши, кога го създаде, кога пък и го върти?!? newsm78
Виж целия пост
# 14
Магда се жени - много важно!!!
Аман! Всяка втора тема е за чалгаджийките, набедени певачки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия