Синът ми не ме обича ... май !

  • 2 573
  • 47
Здравейте мами ! Много ми е криво в момента и сега съм си сама в офиса , та искам да споделя  Cry
Нашето момченце и на 1год.и два месеца , с баща му много го обичаме и много се занимаваме с него , откакто е роден си го гледаме сами и мисля , че се справяме много добре .
Това което ме притеснява е , че в последно време не ми обръща внимание , не ми се радва като се прибера ( ходя на работа само по няколко часа и то не всеки ден  Rolling Eyes ) , не иска да ме гушне и изобщо ме няма за нищо ... Sad
Вчера плака , когато майка ми си тръгна , а тя го вижда през ден - два за по 10 -15 минути , за мен никога не е плакал ...
Сутринта с баща му го оставихме при свекървата , когато посегнах да го гушна ме перна през лицето ...
Цял ден рева и не мога да се успокоя  smile3518
Мъжът ми казва , че съм луда , но и той забеляза , че детето ме игнорира в последно време .
Играя си с него , занимавам се много и навън когато сме , все пак аз го гледам основно
На някой случвало ли се е нещо подобно ? Как да го преодолея ? Какво да направя ? Може би малко си играя с него ...като види баща си и почва да пищи от радост , но аз просто не мога да се правя на маймуна и да си играя такива игри с него както мъжът ми...
Извинявам се , че стана толкова дълго ... Sad
Виж целия пост
# 1
Просто моментна настройка.
Забрави плача и не се притеснявай изобщо-гушкай го и играйте и всичко ще се оправи.
Ти ще си № 1 за него винаги  bouquet
Виж целия пост
# 2
Моментно е, бъди сигурна! Ще отмине. Просто прекарвате много време заедно и си му "поомръзната" така да се каже.
Преживях подобни моменти докато бях в къщи. Сега ела да вишиш какво е - сутрин преди да изляза за работа го увещавам по 15 минути да се пусне от крачола ми Laughing А вечер като ме види е такава радост.
Успокой се и се радвай на детенце.  bouquet
Виж целия пост
# 3
пипинка успокой се!та той е още бебче,не ми се е случвало такова нещо,но вероятно е период-ще мине.И е нормално ти да си играеш с него по един начин,а баща му по друг начин-горе главата!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Стига си въобразява глупости! Laughing Обича те! Според мен не иска да ходиш на работа и да прекарваш повече време с него, но не знае как да го изкаже. Мисли, че така ще ти привлече вниманието.
Виж целия пост
# 5
Каквато и да е причината за поведението му, със сигурност не е, че не те обича!
Някъде четох, че на тази възраст децата започват да игнорират единия от родителите, обикновено бащата. Е, явно във вашия случай това си ти. При нас е обратното - Калина не зачита изобщо баща си, в смисъл игнорира го тотално, но аз съм сигурна, че го обича. Няма причина да не е така. Не се натъжавай и не е нужно да се правиш на клоун, този период ще отмине!  Hug
Виж целия пост
# 6
Абсолютно подкрепам горното.Децата минават през най-различни странни етапи.Моето например първата седмица на яслата беше много смешно - веднага след като го взема, гушка ме, гушка.И точно след 30 секунди - бой, рев, непослушание, луда ме направи #Cussing outНаказваше ме, че го изоставям.Мина, всичко минава, мама остава форевър Heart EyesНе си внушавай глупости Peace
Виж целия пост
# 7
Скъпа Пипи,как може да се шашкаш от такова нещо,та той е бебе.Обича те и съм сигурна в това и винаги ще те обича или поне до 16 г. когато ще заобича някоя сладурка с хубави крачета Crazy PeaceТова е шегичка,винаги ще те обича.Никой не може да те замени ,в момента ти си най-важния човек за него,това е просто проява на характер.Може пък да те ревнува от нещо и така да го изразява.Всичко ще е наред,ти си го гушкай и му се радвай все едно нищо не е станало,а то всъшност си е точно така.
Виж целия пост
# 8
Моментно е, бъди сигурна! Ще отмине. Просто прекарвате много време заедно и си му "поомръзната" така да се каже.
Преживях подобни моменти докато бях в къщи. Сега ела да вишиш какво е - сутрин преди да изляза за работа го увещавам по 15 минути да се пусне от крачола ми Laughing А вечер като ме види е такава радост.
Успокой се и се радвай на детенце.  bouquet

И аз това бих казала - че понеже сте постоянно двамата заедно, просто за него си като част от пейзажа. Дай му малко свобода и време и пак ще си го гушкаш. Аз преди да тръгна на работа, а той съответно на детска градина се чувствах по същия начин, но после нещата се промениха и дори искаше да го прегръщам повече и все беше лепнат за мен. Изобщо не се съмнявай в обичта му, просто продължавай да го обграждаш с твоята.
Виж целия пост
# 9
Не се притеснявай за това, просто минават през такъв период. С баткото имах такива моменти, защото се върнах рано на работа и все си мислех, че ще ме забрави и няма да иска да прекарва повече време с мен. Сега као излизам стои като куче-пазач на вратата и плаче.
Виж целия пост
# 10
много добре те разбирам, болезнено е
преди месец и аз бях пуснала тук тема с такова заглавие, само че за дъщеря ми.
Виж целия пост
# 11
О, разбира се, че те обича!!! Ти си неговата мама и не е възможно да нямаш място в детското му сърчице  Grinning Моментът ще отмине и пак ще те дарява с ласки и обич малкият ти мъж, бъди сигурна! Hug
Виж целия пост
# 12
Успокой се това ще е поредната фаза в развитието. Както са ти писали, мама е мама винаги и за винаги.
Нашия тати се чувства така като теб, макар, че не го казва. Ах  а имаше период в който като се върнеше от работа, мен ме забравяше и нищо друго не я интересуваше.
Виж целия пост
# 13
Pipinka и  Malenna, почакайте само още някой месец. Моите дъщери също понякога ме игнорират и предпочитат бабите и дядовците си (баща си също не го търсят). Не ми е приятно, но никога не съм се съмнявала, че ме обичат- усещам го... А вашите са още малки, но съм сигурна, че ще дойде време, когато ще ви засвидетелстват обичта си Peace
Виж целия пост
# 14
И аз допреди един месец имах същите терзания като теб.Криси изобщо не ме търсеше, камо ли да ми даде да я гушна или пък да я целуна.Но всичко се промени когато тръгна на ясла.Сега изобщо не мога да я отлепя от полата си.
Така че според мен твоят малчо  толкова е свикнал с теб, че те приема за даденост.С времето и този период ще отмине.
Не го приемай лично, защото не го прави съзнателно.И когато това време дойде ще се молиш дори и за една минутка да те остави на мира, колкото да можеш на спокойствие да отидеш до тоалетната, защото там където и царя е сам аз не съм.Не се оплаквам.Просто чакам и този период да отмине, а докато това стане ще се наслаждавам на гушкането. Grinning

Така, че горе главата и се успокой.Според мен са много малки за да знаят какво значи да обичат.Просто се привързват към човека, който се грижи за тях и прекарва най-много време с тях.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия