Шоколадова торта с палачинки

  • 5 734
  • 8
Една приятелка каза,че е направила така тортата и била много вкусна:


Продукти:

Палачинки-тя си ги е правила
1 литър сметана Хопла
3-4 пакета Крем Оле-доктор Йоткер-шоколадов

Сметаната е разбила директно с крема.Реди се-палачинка-крем.Така,докато свършат продуктите.Тя е слагала и нарязани банани между редовете.
Аз мисля да я направя и за това я споделих с вас.
Приятелката ми каза,че тортата до вечерта я е нямало вече. Hug
Виж целия пост
# 1
Със сигурност ще е много вкусно
Този крем го правя много често, но както е посочено на опаковката с мляко....има вкус на сладолед Peace и щерката го обожава

Мерси за страхотната идея, ще я изпробвам задължително Hug  bouquet
Виж целия пост
# 2
А колко броя палачинки трябват - не съм правила досега палачинкова торта - и между всеки две палачинки ли се маже крем или може да се сложат 2-3 за "блат" отгоре крем, пак 2, пак крем newsm78
Виж целия пост
# 3
След всяка палачинка се маже от сметаната.
 Hug
Виж целия пост
# 4
Правих тази торта за рождения си ден вчера. Значи Хопла + 2п Крем Оле на Д-р Йоткер става бетон, в буквалния смисъл. За да извадя бъркалките и да ги почистя трябваше да добавя прясно мляко, леко да отпусне Laughing
Иначе стана много вкусна, а за утре съм си поканила приятелки на гости и ще я направя така:

500мл Хопла
500мл прясно мляко
2п Крем оле на Д-р Йоткер
към 9 броя палачинки

Така мисля, че крема ще се получи по-добре. Довечера ще я изпробвам пак.
Много е лесна за изпълнение и много вкусна. Лати мерси, че я сподели  bouquet
Виж целия пост
# 5
Ще я пробвам..... Embarassed
Виж целия пост
# 6
И мен ме заинтригува и скоро ще я пробвам. А става ли и с ваниловия крем Оле? Че аз предпочитам ванилията.
Виж целия пост
# 7
Преси, здрасти Hug
Сигурно също ще е много вкусна, пробвай и чакам да дадеш отзиви.
Виж целия пост
# 8
Чесно казано, Хоплата нешо я недолюбвам  Embarassed само на мен ли ми е гдна тази сметана  ooooh!
Но рецептата определено е интересна, ще взема да я пробвам със заквасена сметана, дано стане  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия