Рендето "Borner" ?

  • 6 031
  • 32
Моля, тези , които имат такова ренде да споделят впечатления. Наистина ли се реже зеле с него?
Виж целия пост
# 1
Аз имам от доста време. Ползвам го единствено за рязане на пържени картофи. Може и зеле да се реже, но основния проблем който не показват е че винаги остава остатък. И при картофите, и при зелето. Проблем при зелето освен това е че ако тръгнеш да режеш много голямо парче се разпада, тъй като не може да се задържи от шапката и става голямо мазало. Но все пак съм го ползвал само два-три пъти и не съм усвоил техниката.
Виж целия пост
# 2
Ето още мнения за рендето.
Виж целия пост
# 3
Аз съм много доволна от рендето. Зелето го хващам с ръка, не с шапката и става. За остатъка е вярно, но реших и този проблем като парченцето го режа внимателно точно в ъгълчето на V-то. Общо взето режа всичко с него, без меки неща де. Незаменимо е за всякакви зеленчуци - лук, моркови, краставици, зеле, тиквички, патладжани, ябълки за щрудел... Вземи си го, няма да сбъркаш Peace
Виж целия пост
# 4
Вземи си го, няма да сбъркаш Peace
Peace

От зелето ми остава само кочана Wink
Виж целия пост
# 5
и аз съм много доволна - зелето го режа за нула време. става за краставици и домати на правилни шайби, картофи, тиквички за огретен. най-ситното дори става за краставица за таратор.
Виж целия пост
# 6
и аз съм много доволна - зелето го режа за нула време. става за краставици и домати на правилни шайби, картофи, тиквички за огретен. най-ситното дори става за краставица за таратор.

ППВД

за остатъка и аз трудно се оправям... и с шапката не се справям  Rolling Eyes и понякога имам порязани пръсти ...но иначе вземи  много добро ренде е
Виж целия пост
# 7
Аз съм доволна от рендето. Ако остане нещо , което не мога да нарежа на него - довършвам на ръка.
Виж целия пост
# 8
Много съм доволна от рендето!
Виж целия пост
# 9
и аз го имам и режа много неща с него,включително и зеле.Имам го от много време и  не е мръднало,наистина върши работа Peace
Виж целия пост
# 10
И аз съм доволна от рендето.
Виж целия пост
# 11
аз пък не го харесвам това ренде и не го използвам никога. трудно ми е да режа с него, изисква се повече сила а и тази шапка не е добре измислена, едновременно трябва да движиш нагоре-надолу и да натискаш отгоре. сигурно е въпрос на навик , но аз по-бързо се справям с обикновен нож
Виж целия пост
# 12
Имам го повече от 10 год. Много съм доволна.
Незаменимо е за рязане на зеле и картофи за пържене.
Виж целия пост
# 13
режа вси4ко за гарнитури и салати, просто с нож се изнервям ве4е, дотолкова съм го приела като инструмент!
Виж целия пост
# 14
Имам го от 10 години. Без него вобще не мога да режа лук, моркови, зеле и др. Дори наскоро си купих ново, защото старото се захаби много или малко. Но винаги използвам "шапката", т.к. е най-безопасно, а остатъците изхвърлям.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия