Ползвате ли функцията "информирай модератор"?

  • 3 563
  • 91
Ако да, при какви случаи?

Питам, защото често се случва да се премине границата и страстите да бушуват дълго време...
Аз лично ползвам тази опция и силно се надявам да не съм "будната съвест"... Wink

Исках да пусна анкета, ама не знам откъде? Embarassed
Виж целия пост
# 1
аз пък не съм ползвала и щях да питам като информираш модератора, той какво ти отговаря?  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Веднъж без да искам я натиснах.
Виж целия пост
# 3
А сега информирай модератор, да ти оправи темата на анкета.  Wink
Има отдавна 2 опции  Пусни тема или Пусни анкета.
Сега сериоzно. Поzлвам я, особено, откакто отпадна редакцията на постинги след 24 часа.
Виж целия пост
# 4
Я клюкарчето излезе
Бай неСпасков вижда всичко
Инак в анкетата дет я няма - цъ, не съм.
Виж целия пост
# 5
Ползвах я веднъж по предназначение.
Виж целия пост
# 6
Сега сериоzно. Поzлвам я, особено, откакто отпадна редакцията на постинги след 24 часа.
И защо  newsm78
Аз съм ползвала май само веднъж, но сега директно търся и пращам на лични ако има нещо  Peace
Виж целия пост
# 7
Веднъж я ползвах - за една тема, която беше изтрита след това. Надали поради моето известяване, темата си плачеше за триене...
Виж целия пост
# 8
Не, защото ползвам функцията "Информирай модератор по кюто"  Laughing

В долния десен ъгъл ще намериш това, което търсиш  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Веднъж се наложи. Анонимен беше пуснал доста гнусна тема. Предполагам, някой жаден за забавления тийнейджър с претенции за оригиналност.  Tired
 hahahaИзпратих темата на другарката. bowuu
Виж целия пост
# 10
Напоследък ти пускат мейл, за това, че си информирал модератор. Правила съм само няколко пъти досега, най-ве4е при нередности в любимия ми подфорум  Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
Не ми се е случвало.Сега много ми трябва опция Информирай администратор,но не я намирам.
Виж целия пост
# 12
Никол, проста жена гълъбарка имаш насреща...
вече съм пуснала тема, не анкета! едно време не бяха ли заедно бе? newsm78
изквичах на модератор току що!  #Crazy
Виж целия пост
# 13
Сега сериоzно. Поzлвам я, особено, откакто отпадна редакцията на постинги след 24 часа.
И защо  newsm78
Аз съм ползвала май само веднъж, но сега директно търся и пращам на лични ако има нещо  Peace
Днес например се наложи корекция в една тема, която съм zапочнала аz, а това беше преди 2 дни. Точно zатова информирай модератор, zа да добави един линк.
Виж целия пост
# 14
Я бързо да си признае клюкарката, която информира да ми затрият една тема за презервативи. Пуснах я и докато си изпуша цигарата, вече я нямаше. Не ви е срам  Mr. Green
Искам да знам, кой беше!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия