Помогнете ми да намеря точните думи!

  • 1 498
  • 7
Здравейте момичета,първо искам да ви кажа,че искрено ви се възхищавам!За мен сте много силни и смели жени!Имам една молба към вас.Приятелката ми загуби наскоро второ бебче в началото на третия месец.Аз незнам какво да й кажа,стоя прегръщам я и плача с нея,но думите не идват.А толкова искам да й помогна.Искам да я успокоя,но нямам ДУМИ.Какво да й кажа,че нейните бебчета са ангелчета,че тя е млада и ще има и друго бебче което да обича?!Няма да ме чуе,ненавижда всички в момента и аз я разбирам.Загубих мойте близначета преди пет години.Незнам какво да правя,моля за малко помощ.Поздрави и прегръдки за всички вас милички.
Виж целия пост
# 1
Здравей,
в такъв момент едва ли има думи,които биха могли да помогнат ида успокоят приятелката ти,и ти го знаеш най-добре след като вече си минала по този труден път.
Единственото,което мога да те посъветвам е да си до нея,ако тя има нужда от теб,а ако не иска да те вижда не и се сърди не е нищо лично.Когато на мен се случи аз не исках да се виждам с никой и така по- лесно преживях случилото се.
Просто и показвай,че я обичаш в такъв момент думите са излишни.
Успех
Виж целия пост
# 2
Здравей,
в такъв момент едва ли има думи,които биха могли да помогнат ида успокоят приятелката ти,и ти го знаеш най-добре след като вече си минала по този труден път.
Единственото,което мога да те посъветвам е да си до нея,ако тя има нужда от теб,а ако не иска да те вижда не и се сърди не е нищо лично.Когато на мен се случи аз не исках да се виждам с никой и така по- лесно преживях случилото се.
Просто и показвай,че я обичаш в такъв момент думите са излишни.
Успех
  202uu
Виж целия пост
# 3
Аз, като приятелката ти, преживях същите загуби...Не знам какво да ти кажа...Виждах приятелите, четях го в очите им, че се мъчат да намерят думи, че искат да покажат обич и разбиране, дори ми ставаше мъчно за тях, че се мъчат, а нямаше сила, която да ме успокои в такъв момент....Да ти кажа, то се усеща, когато на приятел му е мъчно за теб, думите нямат толкова значение. По невидими и неописуеми начини се чувства мъката и на приятелите ти, затова просто бъди край нея - по скоро душевно, отколкото физически,  не и говори непрекъснато - тя ще знае, че си с нея и какво чувстваш. Някои хора в такъв момент се затварят и не искат никой до себе си, други пък имат нужда от хора край тях, просто направи каквото усетиш, че тя иска, не се мъчи да търсиш някакви специални думи. Успех на теб и съчувствам на приятелката ти.
Виж целия пост
# 4
Ти вече правиш най-доброто! До нея си и тя със сигурност го усеща. В такъв момент няма думи, които да я успокоят...
Виж целия пост
# 5
да си до нея и да я изслушваш
хората ЧУВСТВАТ, когато ги разбираш, не са нужни думи, и поглед е достатъчен
Виж целия пост
# 6
Ти вече правиш най-доброто! До нея си и тя със сигурност го усеща. В такъв момент няма думи, които да я успокоят...

Точно така! В момент, когато тя заговори и поиска да излее с думи мъката си, повярвай ми, и твоите думи ще дойдат!
Виж целия пост
# 7
Разбирам е напълно твоята приятелка.Преди десет дни преживях същото и не исках да виждам никой.Даже не ми се и говори за това.Единственият с който говоря е мъжът ми.Просто бъди до нея и тя ще разбере твоята подкрепа.Не са нужни думи.В такъв момент каквото и да кажеш ще е излишно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия