А плюете ли докато говорите?

  • 2 440
  • 31

 Айде да видим сега кой ще си признае  rotfImao
Виж целия пост
# 1
А анкета защо не си пуснала....
Иначе да! Особено, ако заговоря за неприятни мен хора, какво плюене настава...
Виж целия пост
# 2
Ми аз си признах - казах, че ги плюя...семките Mr. Green

Като говоря не плюя - само хората с добра артикулация плюят. А моята не е.
Виж целия пост
# 3
като фонтан

 rotfImao
Виж целия пост
# 4
А анкета защо не си пуснала....
Иначе да! Особено, ако заговоря за неприятни мен хора, какво плюене настава...


Има анкета, ама много бързаш. Нали ми трябва време, за да я сътворя все пак........
Виж целия пост
# 5


Значи има опция и като за теб- църкам като монерален гейзер. Използвай я!  Peace
Виж целия пост
# 6
Да! Обаче само като почувствам някой много близък, едва тогава мога да го наплюя от сърце  Crossing Arms
Виж целия пост
# 7


Значи има опция и като за теб- църкам като монерален гейзер. Използвай я!  Peace

вече галсувах с четвърта поция!
аз съм дама все пак, не мога да си презная в анкетата директно, че плюя  Crossing Arms да си имаме уважението!

п.с. основният рпоблем е, че не мога да си изтрия гласа и да го поправя Simple Smile)
Виж целия пост
# 8
Само като разговарям с мистър Карузо. Sick Laughing
Виж целия пост
# 9
 Веднъж с мъжа ми срещнахме някакъв негов познат. И  бяхме в колата. Оня се наведе до прозореца да си говорят.  КАто тръгнахме и мъжът ми без да си отваря устата ми каза да му подам една мокра кърпа на детето. Дадох му и питах защо му е нужна.

КАто се забърса старателно ми каза, че оня доста го е оплюл по време на разговора  Sick Милия..както е гнуслив..как го е изтърпял не знам. А аз се чудих защо мълчеше през цялото време.   Sick Поне чадър да ми беше поискал...........
Виж целия пост
# 10
Ужасно е.
Имахме един учител по география. Божеее, този човек беше невероятен. Откъде се вземаше толкова слюнка ooooh!
Виж целия пост
# 11
Ужасно е.
Имахме един учител по география. Божеее, този човек беше невероятен. Откъде се вземаше толкова слюнка ooooh!

На първите чинове ходеха вечно с дъждобрани, нали?  smile3532
Виж целия пост
# 12
Ужасно е.
Имахме един учител по география. Божеее, този човек беше невероятен. Откъде се вземаше толкова слюнка ooooh!

аз имах такова нещо по литература....
ммм, никога не посмях да седна на пръвия чин
мали как бълваше, като гейзер, както пише БУба
Виж целия пост
# 13
Не, той не стоеше отпред. Разхождаше се непрекъснато, така всички черпеха от вдъхновението му Mr. Green
Виж целия пост
# 14
 Въх!  Sick Ужас! Доста гнусна темичка се заформи  Sick Точно както ги обичам  tooth
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия