Нашият ден на звездичката

  • 1 466
  • 14
Преди три години на този ден, Бог стори чудото си за мен и получих новината, че ще стана майка. Делото беше след няколко дни, а денят на щъркела- денят в който прибрах сина си у дома-след още 10-тина дни. Но без днешният ден нямаше да ги има другите два и всичките дни и нощи през тези три години нямаше да са същите. На този ден специално благодаря на брат ми и снаха ми, макар че те никога няма да прочетат това! Hug Благодаря на приятелите ми, които ме подкрепяха и бяха до мен в тези дни в които се решаваше съдбата  ни. Hug Благодаря специално и на една жена- доктор в дом за медикосоциални грижи, която ми помогна да узрея, като майка! Hug Благодаря и на моята майка, лека й пръст, затова че надрастна  и надскочи себе си няколко пъти си заради мене.    bouquet
Никой от тях няма да прочете това, но искам чрез вас да заредя въздуха с благодарността си и добрите си чувства към тези хора и дано добрината, която ми сториха ги стигне с добро и на добър час и да им се върне многократно уголемена.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Поздравявам те!

Разчувства ме много...

Наистина си Дарена!
Виж целия пост
# 2
И аз те поздравявам,поздравявам и тези,които с подкрепата си са те направили по-силна!Ти си прекрасен човек!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 3
Аз също те поздравявам с този най-щастлив в твоя живот ден, мила Дарена!
Убедена съм, че това е едно и дълго чакано, и  дълго изстрадано, и затова напълно заслужено щастие.
Щастливи са били и всички, за които са благодарностите ти, че са те имали до себе си.
Щастлива съм и аз, че те има  bouquet 
Виж целия пост
# 4
Много ви прегръщам и целувам! Бъдете много щастливи - такива, каквито сте сега Simple Smile

Целият свят да бъде в краката на твоята звездичка, мила  bouquet

Виж целия пост
# 5
И аз ви поздравявам, прекрасна ДАРЕНА!!!!

Желая ви цялото щастие и любов на света!  newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 6
Момичета благодаря!На всички , които ме поздравиха тук и на email  Hug
Днес за първи път, съвсем сам синът ми разказва, че е празник в който дошла една звездичка и почукала на прозореца .... За първи път!
Виж целия пост
# 7
Желая много щастие на вас и на всички, които ви обичат!
Виж целия пост
# 8
И нашето тричленно семейство се присъединява към благопожеланията за ВАШИЯ ДЕН НА ЗВЕЗДИЧКАТА - желаем ви само щастливи бъдещи празници!

Прегръщаме ви и ви целуваме!

[/URL][/img]
Виж целия пост
# 9
diidi....колко хубаво...  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 10
Diidi,

това и морето не може да  го изтрие! Красивите жестове остават! Някъде под вълните ще останат написани думите ти и всяка вълна на този бряг ще носи по малко от твоето пожелание. Нищо не е безсмислено. Аз вярвам в това, което написах току-що. Няма да забравя този жест, няма да мога!

И само  един човек да те обича на света и да ти желае доброто- това вече е много.
Виж целия пост
# 11

Момичета толкова дълбоки емоции създавате Grinning

Това са истинските неща smile3501

Обичам ви!
Бъдете здрави!

Дарена, бъди щастлива с твоята звездичка!
Виж целия пост
# 12
Мила Дарена,
да ви е честит този най-прекрасен ден за теб и твоето момченце. Бъдете много щастливи заедно. Радвайте се заедно на всичкото щастие, което едно дете-една мама носят един на друг, подкрепяйте се в трудностите, през които преминава възпитанието на едно дете.


Пожелавам много семейства да празнуват подобни дни, дълги и щастливи години напред.
Виж целия пост
# 13
Толкова хубаво си го написала!

 Hug Hug Hug Hug Hug
Нека е честит този прекрасен ден за теб и семейството ти!
Явно го заслужаваш!

От сърце ти желая много много щастие и късмет, много обич, а защо не и още един ден на звездичката

  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 14
 Мила Дарена , бъдете щастливи с вашето слънчице!!! Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия