За етикетите на Кока-Колата

  • 3 567
  • 54
Майчета, спомням си че имаше доста "наркоманки", попийващи редовно.  Mr. Green

Имам процедурно питане - на някоя от вас падала ли се е изобщо дясна половина от тези символи под етикетите.

Аз със моя късмет все на левите половинки попадам.

Та някоя ако има заменям ляво за дясно, от всеки вид.  Peace
Виж целия пост
# 1
На мен, дясна за сидито. Но се оказа, че няма дискове в магазина, дистрибуторката и тя нямала, и сега чакам да ми донесе. Нещо организацията им не е на ниво
Виж целия пост
# 2
  bouquetза темата.И аз си събирам етикетчета, но за мой късмет и аз не мога да ги улуча.Всичките ми етикетчета започват с бялата страна, а на мен ми трябва другата.И аз се включвам, ако някой иска размяна Grinning
Виж целия пост
# 3
Аз съм от "наркоманките" и да кажа, че дЕсни нЕма.  Crazy
Всъщност са колкото са съответните награди, така че Уеви бол от всички имам, но на дясна още не съм попадала.
Виж целия пост
# 4
Мдаа и при мен е така.

Аз вече на тия не им вярвам.
Пускат едните в София, а другите половинки във Варна..и к'во иди търси после Close
Виж целия пост
# 5
Да, така и предполагах десните ще са кът.

Е, ако при някой се оцелят повечко да свирка.  Grinning
Виж целия пост
# 6
Май е вярно,че ги пускат по градове пустите им етикети. На Обзор ми се паднаха и трите вида награди, но естествено само левите им половини. Тук пия вече втора седмица и все МP3  плеър ми се "пада", все голямата награда!
Виж целия пост
# 7
И аз имам 2 леви на ипод -  търси се поне една дясна Sad
Виж целия пост
# 8
Моите всичките са леви и от трите типа.Търся десни, най вече на I-pod
Виж целия пост
# 9
Аз имам комплект за албума, но не съм ходила до магазин, където могат да ми го дадат.То не че съм много на зор де Mr. Green
Виж целия пост
# 10
  И аз все на леви попадам, сигурно десните ще почнат да излизат като свърши промоцията. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 11
Имам ляв билет за концерта (или поне имах, ако не го е хвърлил някой) и ляв и-под.
Виж целия пост
# 12
Пускат едните в София, а другите половинки във Варна..и к'во иди търси после Close
Е нали затова е форумът, да си ги разменяме Mr. Green Но всъщности и във Варна са си леви, аз поне само такива имам засега.
Виж целия пост
# 13
Аз пък имам 5 леви за концерт  Mr. Green  От Кока-Кола лъжат! Това не е просто съвпадение! Naughty Пуснали ми само леви! Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
Имам от трите вида етикети по много, но само леви  Wink  Тъпотия според мен, поредната зарибявка. Ама така и така дъня кола през лятото, току виж издъня и някой плеър  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия