Кои родилни домове в Пловдив ще препоръчате?

  • 9 762
  • 72
Вече съм чула достатъчно за Весела, но ме интересува как е и в другите домове и какво бихте ми препоръчали от опит.
Виж целия пост
# 1
Вече съм чула достатъчно за Весела, но ме интересува как е и в другите домове и какво бихте ми препоръчали от опит.

Много съм доволна от Пещерско шосе  - това е екипът от ВМИ. Условията са много добри, лекуващите много отзивчиви. Първото дете го родих пак във ВМИ - тогава  родилното беше в университетската болница на В. Априлов. Сега условията на Пещерско са пъти много по-добри.
Нямах уговорска с определен лекар, раждането протече в три смени и от никой не мога да се оплача. Хората си вършат перфектно работата. Аз се паднах да раждам в смяната на д-р Корсимов и екипа беше перфектен. Никой не съм виждала преди това, нито съм се уговаряла с някой, хората са много отзивчиви.
Успех и добър избор!!!
Виж целия пост
# 2
а във родилното във Хирургиите (ВМИ де) може ли да отида просто ей така да разгледам и се запозная с условията? Дават ли някакъв списък какво да се носи за раждане и свижданията позволени ли са?
Виж целия пост
# 3
привет,

попаднах на темата за добрите родилни домове в Пловдив, и не мога да не се включа с мнението ми.
- не знам какви са условията в тях към момента,защото минаха години от моето последно посещение в такъв. - но искам само да успокоя мамите, /това си е мое лично мнение / ,че не условията са най-важното нещо.

-Твърдя,че водещото за избора на родилен дом е,да си уверена в лекарският екип и да се чувстваш спокойна с тях.-в крайна сметка отиваш не на курорт,нали ................

това е,
пожелания за здраве !  bouquet

Виж целия пост
# 4
Родих в Окръжна болница-Пловдив и съм доволна от всичко с изключение на досадните санитарки- все си просеха по нещо.
Бях в обикновена стая- с телевизор,теракот,2 легла.Беше чисто,но адски горещо.
Имах уговорка с лекар,но иначе не видях лошо отношение от персонала-било към бременни или родилки.
Ако нямаш уговорка- просто отиди и сама прецени!В крайна сметка ти си решаваш!
Виж целия пост
# 5
Преди 2 месеца родих във Весела,доволна съм от всички и всичко.Вси пак наистина не отиваме на курорт
Виж целия пост
# 6
zdrasti pak ot men,

dano da ne ste me razbrali pogre6no otnosno mnenieto mi za rodilnite otdekeniya))::

se6tam se ,4e e redno da vi spodelja,
4e az rajdah na vesela,predi  8  i 7 godini ,

uslovijata ne bhjaha perfektni togava,
no zatova puk ostanah dovolna ot ekipite,makar az da si otidoh s moja li4en ginekolog -da mu blagodarya i sega -Zdravko MInev,mnogo svesten 4ovek i lekar.-malkata mi 6terka se rodi v 35-ta sedmica i vsi4ki reagiriha svetkavi4no, -takiva momenti sas vremeto izblednjavat-i zatova sega blagodarja na vsi4kite ekipi,kojito se postaraha za men i Maria_KOnstantina -budete zdravi!

i na vas,mili mami - spokojsvite i zdrave vi pojelavam.  bouquet
Виж целия пост
# 7
а във родилното във Хирургиите (ВМИ де) може ли да отида просто ей така да разгледам и се запозная с условията? Дават ли някакъв списък какво да се носи за раждане и свижданията позволени ли са?
Според мен, ако имаш познат и вътре можеш да влезнеш, по принцип свижданията са разрешени само за ВИП - стаите/нищо особено не са, бях точно до тях, същите са като другите стаи, разликата е че таткото може да дойде до теб в стаята, а другите носихме бебчетата  Simple Smile до вратата за да ги видят от стъклото./Първо екипите са добри и отзивчиви, после условията са пригодени, че като родиш и ти донесат бебчето до теб имаш необходимите удобства.Аз като раждах преди четири месеца/сякаш беше вчера /в този ден имаше 40 бебета.
Отвън на вратата има списък за необходимите неща. Ако се насочиш за там , ще ти напиша какво ти трябва. 
Виж целия пост
# 8
Аз препоръчвам клиника Торакс. Вярно, скъпичко е, но можеш да си напълно спокоина за всичко.
Виж целия пост
# 9
Аз препоръчвам с двете ръце родилен дом Весела,разполагат със страхотен екип.Обстановката наистина не е от най-луксозните,но пък за сметка на това всички,които работят там са невероятни професионалисти,спокойно можеш да отидеш да раждаш там без уговорка с лекар и пак ще останеш доволна.
Виж целия пост
# 10
а във родилното във Хирургиите (ВМИ де) може ли да отида просто ей така да разгледам и се запозная с условията? Дават ли някакъв списък какво да се носи за раждане и свижданията позволени ли са?
Според мен, ако имаш познат и вътре можеш да влезнеш, по принцип свижданията са разрешени само за ВИП - стаите/нищо особено не са, бях точно до тях, същите са като другите стаи, разликата е че таткото може да дойде до теб в стаята, а другите носихме бебчетата  Simple Smile до вратата за да ги видят от стъклото./Първо екипите са добри и отзивчиви, после условията са пригодени, че като родиш и ти донесат бебчето до теб имаш необходимите удобства.Аз като раждах преди четири месеца/сякаш беше вчера /в този ден имаше 40 бебета.
Отвън на вратата има списък за необходимите неща. Ако се насочиш за там , ще ти напиша какво ти трябва. 
Здравей!
На мен също ми предстой раждане и съм се насочила към ВМИ. Видях, че си писала, че можеш да предоставиш списък. Ако може пусни го и на мен, моля те  Praynig
Иначе аз лежах там в началото и знам какви са условията, но ме интересува как се държат акушерките - помагат ли ти при кърменето, абе въобще всичко за което се сетиш.....
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 11
Ох и аз май засега съм към ВМИ ориентирана, не съм толкова за условията, колкото да попадна на добри екипи. Наистина финансовото ми положение не може да позволи избиране на лекар Sad и затова търся място където има повечко добри екипи, може да присъства на раждането таткото (за минимална възможна цена, за за ВМИ чух че може да присъства таткото на цялото раждане), да може да имам свиждане с него... Това за мен е важно. Лежала съм във ВМИ, запозната съм горе-долу с условията, не съм в особен възторг, определено не е като хотел Simple Smile ама знам ли... Казаха ми че струвало 50 лв присъствието на раждането. Знаете ли дали е така и става ли без избиране на екип?
Виж целия пост
# 12
Лежала съм във ВМИ, запозната съм горе-долу с условията, не съм в особен възторг, определено не е като хотел Simple Smile
Ако беше лежала в старото родилно на ВМИ, това щеше да ти се струва хотел 5 звезди Mr. Green. Не знам как стоят нещата с присъствието на таткото, но иначе съм доволна много от екипа при, който раждах, но аз съм си такава.При мен действа още животинския инстинкт.Ако можех сама да родя най-добре,щеше да е. Леко раждане ти пожелавам!
Виж целия пост
# 13
Аз бях в Окръжна, много съм доволна от условията.
Виж целия пост
# 14
Ако имаш възможност... отиди в Торакс. Повярвай ми , заслужава си всеки един лев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия