Мили мами,помогнете със съвет!

  • 1 147
  • 14
Та...току-що ме поканиха мои роднини,които имат бебоче-момче на две седмици,на гости.Те са ми достатъчно близки,но проблемът е,че се чудя и мая какво да купя за бебото? Thinking  newsm78 .Проблемът е,че това бебе може да си има всичко,за което майка му и таткото се сетят.Знам,че е купила мамата фантастични шишенца,дреболийки за тоалета,разни играчки.....а дрешките му са от Премаман.Та...мисълта ми е,да е нещо хем запомнящо се,оригинално,хем....бе не знам,давайте съвети,плс. Embarassed
Виж целия пост
# 1
Красив фотоалбум, може ако знаеш как е обзаведена стаята, дори да е в тон - примерно ние сме на жълто-синя вълна.
Виж целия пост
# 2
Ами може би  тези рамки  с моделин ,на които  се отпечатват ръчичките и крачето на детето или дневник  Thinking ,нещо подобно Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Da ideyata za ramka e mnogo dobra ... vav fotostudiata na Kodak ima mnogo simpatichni podobni. ....za sajalenie ne pomnya tzenata ..
Виж целия пост
# 4
Цитат на: fusion
Ами може би  тези рамки  с моделин ,на които  се отпечатват ръчичките и крачето на детето или дневник  Thinking ,нещо подобно Simple Smile

Я ми дай инфо,плс,къде могат да се купят подобен дневник или рамка?Щото на мен одеве също ми се въртеше за дневник>
Виж целия пост
# 5
Когато Мони беше бебенце и подариха одеалце на CASUAL HOME,много е красиво,не е от най евтините.
Страхотна материя е,по принцип одеалцето се продава в кутия,което създава впе4атление,4е подаръка е доста голям,а когато е опакована е още по-хубава.
На мен ли4но ми вършеше страхотна работа,когато излизахме на вън,защото е много хубаво и има страхотен вид,цветовете са много приятни и не са ярки по-нежни са.
Не знам къде се продават,но съм сигурна 4е има мами,които знаят.
Не знам до,молко съм ти помогнала,но когато на мен ми го подариха страшно се зарадвах. Wink
Виж целия пост
# 6
Магимон,разбира се,че е помощ,мерси ти,аз сега набирам идеи и после ще отсявам:)
Виж целия пост
# 7
Рамките  с  моделин съм виждала в "Штъркел", мисля и дневници имаше ,някои  майки бяха споделили ,че  дневници  има и  във ФАНТАСТИКО ,на мен лично повече  ми  допада  идеята  с  отпеяатъците Wink
Виж целия пост
# 8
Дневникът е страхотен подарък, попълва се чак до към 1-ви клас, струва към 20 лв.
Друг вариант е музикална играчка за легълчето - бебетата обичат нещо да се върти и дрънка покрай тях.
Нощна лампичка с мелодии
Някоя книга за бебета( по-скоро за мама)
комплект прибори за хранене - невярвам толкова рано да са му купили
красива хавлийка или одеалце
детски календар
ако се сетя друго ще пиша!
Виж целия пост
# 9
Аз бих попитала от какво има нужда бебчето, за да не подарявам ненужни неща.
Виж целия пост
# 10
Бийп,бебочето си има всичко,ма всичко,което може да се сетиш и се купува с пари.Аз затова търся някаква идея за нещо,което е по-скоро сувенир.
Виж целия пост
# 11
Ако е момиченце може да вземеш нещо златничко.Има мънички пендативчета, които не са скъпи, защото са леки. Моя приятелка подари на Александра синджирче с много красива гравирана Богородица.
Виж целия пост
# 12
Може да вземеш красив албум и крсива рамка. Има едни албуми, на които отпред има рамка. Може също и някаква интересна касичка да избереш.
Успех! newsm10
Виж целия пост
# 13
На нас, например, ни подариха също много подаръци, но аз толкова много се радвах на дневника. А пък мъжа ми е събрал комплект вестници от датата на раждането на малкия .....
Виж целия пост
# 14
Някоя интересна играчка, активна гимнастика или нещо такова... незнам до колко пари искаш да е...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия