Какво харесвате и...

  • 2 355
  • 54
...какво не харесвате у себе си /става въпрос за физиката ви/?! И ако имате желание и ви си пише - по какъв начин подчертавате или прикривате изброените неща?
Виж целия пост
# 1
Скоро разбрах че нещата които не харесвам в себе си се харесват на хората около мен. Оттогава започнах да подчертавам недостатъците си / по моя преценка недостатъци / и постигнах положителен ефект- започнаха да ми правят комплименти. Grinning
Виж целия пост
# 2
Ми харесвам, че съм слаба и със сравнително голям бюст, подчертавам го с дрехите и деколтетата, смятам, че не съм достатъчно висока 166см някъде и го коригирам с токчета, относно дрехите нося всякакви на фигурата ми всичко седи хубаво май Embarassed с изключение на панталони с много джобове на дупето.
Виж целия пост
# 3
Като цяло се харесвам.Особенно косата, устните и гърдите.
Не харесвам няколкото излишни килограма ( с които упорито се боря) и височината си - 170.Искам поне още 5 см. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Ами носът ми е доста широк ама и него си харесвам наред с всичко останало.
Виж целия пост
# 5
Като цяло съм доволна от това, с което природата ме е дарила. Wink
Харесвам си очите, устните, формата на лицето, дупето, корема.Затова при грима си подчертавам очите. Позволявам си да обличам пантолони, които да "обрани" по ханша.
Не си харесвам краката. Затова и не нося поли. И ушите. Не ходя и с вързана коса.
Виж целия пост
# 6
 Не си харесвам паласките, но не ми пука особено, че ги има (е, по-добре без тях, но какво да се прави, останаха ми от бременността  Wink )

Гледам коланите на панталоните ми да не ме пристягат много, че тогава се виждат и очертават повече и това е  Peace

Не си харесвам и устните и носа, но едва ли бих се подложила на пластична операция  Stop

Така, че.......свикнала съм със себе си и не си се дразня на дребните дефекти, които и без друго не се забелязват от околните  Wink
Виж целия пост
# 7
Ми харесвам, че съм слаба и със сравнително голям бюст...

И аз.
Харесвам си още дупето и чертите на лицето.
Не си харесвам обаче кой знае колко много краката.
Виж целия пост
# 8
Харесвам се...е,не бих отказала някое и друго килце отгоре.Не прикривам и не подчертавам нищо.
Виж целия пост
# 9
Не харесвам разликата в сантиметрите между талията си и ханша и се боря да я коригирам.
Виж целия пост
# 10
Не харесвам носа си Cryмалко се дразня и от формата на лицето си,за съжаление нямама хубава кожа Cry и с килограмите си се боря,харесвам очите си и ръцете
Виж целия пост
# 11
Не си харесвам краката и ходя често с панталони. Можеше и да е по-зле така че не се сърдя на майката природа.
Виж целия пост
# 12
Харесвам се и така, но ако имах право на корекции, бих променила следното:
1. ръста - с 5 см. надолу
2. ханша - малко по-тесен
3. бюста - 1 номер по-голям
4. раменете и ръцете - по-пълни
5. лицето - по-кръгло
Общо взето основен ремонт hahaha
Виж целия пост
# 13
Като изключа ниския си ръст и мнооожкото килца-всичко си ми е наред с фигурата smile3532-"стройна като табуретка" hahaha hahaha hahaha
...е , Embarassedмалко по-малко Laughing
Виж целия пост
# 14
Харесвам се и така, но ако имах право на корекции, бих променила следното:
1. ръста - с 5 см. надолу
2. ханша - малко по-тесен
3. бюста - 1 номер по-голям
4. раменете и ръцете - по-пълни
5. лицето - по-кръгло
Общо взето основен ремонт hahaha

Лилита..я си поразчисти малко пощенската кутия, че си се забравила със съобщенията и човек не може да те пита нищо  Crossing Arms

Сори, че използвам темата, ама няма как да пиша на Лилита, иначе  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия