за 3 D ехографа във Варна

  • 638
  • 4
Моля някой, който има впечатления от него да пише. Също и координати на лекаря. Интересувам се за моя приятелка, която от години е с миома и лошото е, че миомата й е в растеж и при всеки цикъл получава сериозни кръвоизливи...Много е притеснена, чуди се дали се налага операция или може по друг начин. В Бургас вече има такъв ехограф, но някъде четох, че във Варна е по-добре да отиде.
Виж целия пост
# 1
 3-D ехограф във Варна има при
1.Д-р Давидков - Поликлиниката с/у училище Гео Милев в Младост - много дрънка излишни работи/самореклама/, но е добър лекар. Миналата година прегледа беше около 50лв.
2. в Майчин дом - чувала съм, че не са добри специалисти на ехографа
3. проверете в Клиниката на Темелков дали са започнали да работят с 3-D предполагам, че доц.Балев ще работи с него
Виж целия пост
# 2
Такъв ехограф има и в София,в клиниката,дето е под Бояна,забравих името но ще питам.Мои приятелки са бремени и ходиха там.Търси д-р Мазнейкова,тя работи на него.Нея я познавам,била ми е гинеколог,добра е.Мисля,че е Се.Екатерина.Но там е само една под кв.Бояна.Успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Здравей
Аз също съм от Варна и също ми се наложи да търся такъв преди три седмици.
Информацията ми е следната : 3-D ехографи във Варна има :
1). доц.Балев в Клиниката на Темелков това е на спирка "кино Тракия"- казват че той в момента е светилото във феталната морфология . Часове се записват в петък от 7:30 сутринта за следващата седмица. Доц.Балев беше в отпуск до 04.08- дано се е върнал на работа. Доколкото знам прегледа е 30 лв.
2.) в Майчин дом - при док. Яков - може да се запише час от днес за днес - особенно ако имаш късмет. Ние със съпруга ми сме доволни от визитата при него - особенно като се има предвид че имахме сериозни поводи за притеснения и бяхме принудени да правим фетална морфология в края на 13 седмица. Беше много коректен, подробен и внимателен. Прегледа на 4Д ни струваше 50 лева.
3)Д-р Давидков в поликлиника "Младост" -  Поликлиниката с/у училище Гео Милев в кв.Младост - четох различни отзиви за него във форумите но нямам лични впечатления.
Дано съм ти била от полза.
Simple Smile
Най добри пожелания за леко бременеене
Виж целия пост
# 4
На Давидков ехографа не е 3Д , а е 2Д. Прави си излишна реклама и за пари е готов на всичко. Аз ходих редовно при него по време на бременността, но пропуснах веднъж (той записва на листче  кога трябва да отидеш пак и ти му  го носиш) и като видя че 50 лв са му се изплъзнали и ми наговори такива ужасии за бебето, че излязох разплакана от кабинета. Един вид се надяваше да отида пак , че да потвърди че положението се е оправило. Не пращай приятелката си при него, може да я заблуди. И още една моя приятелка обърка по време на бременността и. Доста по сериозно.
И докато съм била на преглед при него , ако някое майче само го попита за нещо по тел или лично, и не запише час, после такова оплюване пада, не ти е работа.
А за ехографа съм сигурна, щаото гледах записи на бебета на 3Д и моите записи - коренна разлика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия