Моля ви,помагайте! Залях си ръката с вряла вода...Какво помага против изгорено?

  • 8 895
  • 24
Спешно е .В момента я държа в буркан със студена вода,а като я извадя,умирам от болка Cry
Виж целия пост
# 1
Страшно помага разбъркана пръст със оцет да стане на кал и мажеш -тичай ефекта е невероятен.
Виж целия пост
# 2
Тичай бързо до аптеката да купиш паста "Дефламол" около 3 лв. е . Може да има и по-ефикасни мазила но аз само за това знам а и съм го пробвала! Пиши какво е станало после!

п.п. Действа и болкоуспокояващо.
Виж целия пост
# 3
Страшно помага разбъркана пръст със оцет да стане на кал и мажеш -тичай ефекта е невероятен.

Това НЕ ГО ПРАВИ!
Виж целия пост
# 4
Страшно помага разбъркана пръст със оцет да стане на кал и мажеш -тичай ефекта е невероятен.

Това НЕ ГО ПРАВИ!
И защо при мен страшно помогна?
Виж целия пост
# 5
Дефламола наистина много помага и побързай преди да са ти станали мехури,че после боли доста.
Виж целия пост
# 6
Налагай с обелен картоф! Дефламол мажи дебело и превързвай първите дни. При възможност оставяй кожата да диша често.
Виж целия пост
# 7
Леле, мила, как си?
Знам само, че трябва да си потопиш ръката в студена вода за дълго време. Аз бих отишла на лекар. Има ли на кого да оставиш детето?
Пиши как си, притеснявам се.
Виж целия пост
# 8
В Пирогов разполагат със най доброто лекарство за изгаряния ,преди 3 години мъжа ми беше със изгаряне на цялата длан от гръмнал контакт в ръката,  беше черна.Сега няма и белег но веднага в Пирогов. Успех  bouquet
Виж целия пост
# 9
Пантенол също е за изгаряния, но ако е по - сериозно в Пирогов!
Виж целия пост
# 10
И аз съм ЗА Пирогов.Не слушай никакви съвети за бабини измишльотини,да ме прощават писалите по-горе.Свекърва ми от слушане на такива съвети си докара страшни рани и накрая пак в Пирогов отиде,само че стигна до присаждане на кожа."Помощта" на милата и съседка и струваше 1 месец лежане  там.
Виж целия пост
# 11
Най-близката аптека беше затворена и взех ,че в отчаянието си изпробвах това с оцета.После размислих и реших,че в пръстта има все пак бактерии ,които могат да причинят заразяване  и хукнах да търся други аптеки.Купих Дефламол,наистина ме поуспокои.Трябва да се сложи марля,но аз не можах да си превържа дясната ръка и затова сложих една памучна медицинска ръкавица,която съм навила малко ,за да диша кожата.
А бе ,щом пиша вече с дясната ръка,значи съм добре! Wink
anuschka ,слава Богу ,малката е при баба си.
Днес щях да се отдавам на голямо шетане ,ама нейсе..Ще намаля оборотите малко. Wink
Благодаря ви,мами!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Купи от аптеката "ЙОДАСЕПТ",по-добро е от дефламола.
Виж целия пост
# 13
И аз съм ЗА Пирогов.Не слушай никакви съвети за бабини измишльотини,да ме прощават писалите по-горе.Свекърва ми от слушане на такива съвети си докара страшни рани и накрая пак в Пирогов отиде,само че стигна до присаждане на кожа."Помощта" на милата и съседка и струваше 1 месец лежане  там.

Е за това писах да не прави това:

Страшно помага разбъркана пръст със оцет да стане на кал и мажеш -тичай ефекта е невероятен.

Помисли какво има в калта... всякакви неща...
За момента може и да успокои но и какви по-големи проблеми може да донесе...
Нищо лично надявам, се че не съм те обидила! Вярвам, че си го написала с най-добри чувства!
Виж целия пост
# 14
Когато изпаднах в такава ситуация и се залях с вряща мазнина, си купих от хомеопатичната аптека някакво мазило, което е направено от коприва. Леле, като се намазах и щях да умра от болка, обаче след около 5 минути болката отшумя и останаха само мехурите и червенината. За два дни редовно мазане всичко мина и замина.
Знам, че в момента едва ли имаш възможност да си набаваш тоя мехлем, но те съветвам още утре да отидеш до някоя хомеопатична аптека и да попиташ за тоя мехлем. Върши чудеса, повярвай ми..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия