Имате ли наблюдения - кога се качват повече кг.?

  • 1 417
  • 22

Анкета

Кога качихте повече килограми?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 04 сеп 2006, 16:22

Много ме интересува този въпрос - кога качихте повече килограми и ограничавахте ли се в храненето си след първата бременност, за да не качите толкова, колкото при нея?

Виж целия пост
# 1
През първата бременност качих повече килограми,но и по-бързо ги свалих..Сега ми е много по-трудно да се преборя  Rolling EyesНезнам на какво се дължи..Може би на годинките Rolling EyesА иначе ограничения винаги съм си налагала-без значение дали съм бременна или не!То иначе 5 вафли мога да изям една след друга hahaha
Виж целия пост
# 2
Аз качих най-много килограми с първата, след това много внимавах.
Виж целия пост
# 3
Първата качих много, с втората мисля да внимавам живот и здраве Praynig, а какво ще стане е друг въпрос Tired
Виж целия пост
# 4
на първата 15кг
 на втората 6кг
на третата 20кг.
при мене проблемът е после- тогава ка4вам мин 20 още!кошмар!
Виж целия пост
# 5
Много ме крепят отговорите ви, да знаете Mr. Green
Виж целия пост
# 6
НА първата замязах на пумпал, с втората живот и здраве ще внимавам много повече.
Виж целия пост
# 7
С първата качих 40кг-бях нещо страшно,за сега съм качила 1кг и се надявам този път да са по-малко.Първият път за 7 месеца си възвърнах формата,но сега ако кача толкова едва ли ще успея да си възвърна формата,така че внимавам и на ден съм по двапъти на кантара Simple Smile
Виж целия пост
# 8
С първата качих 9, с втората 11. И двата пъти тялото ми "говореше" какво да ям, какво не. Не съм си налагала стриктни ограничения, но не съм се и тъпкала.
Иска ми се и сега тялото да проговори, ама то си трае и все трябва да мисля Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Първата качих много, с втората мисля да внимавам живот и здраве Praynig, а какво ще стане е друг въпрос Tired

 Laughing и аз така Wink
Виж целия пост
# 10
Определено след 2-рата се свалят по-трудно, предполагам възраст, хормони... Така че се ограничавах с боклучавите храни и качих по-малко. През кърменето и двата пъти качих, но като отбих малката на около годинка се заех сериозно и ги свалих
Виж целия пост
# 11
Засега имам само една зад гърба си. Качих 12 кг и ги свалих лесно. Не знам как биха се развили нещата ако забременея 2 път newsm78
Виж целия пост
# 12
Първата бременност качих 15 кг, а втората качих 18 кг.
Не съм се ограничавала изобщо.
Виж целия пост
# 13
Липсва моята опция:)
Аз качих по 12 кг. и двата пъти
Виж целия пост
# 14
Съвсем индивидуално и различно е. Относително и няма зависимост или повтаряемост.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия