Съседите от горните етажи тупат ли върху прането ви?

  • 5 700
  • 65
Гледам как съседката над нас тупа от балкона. Наблюдавам я отдавна. Просто трябва да лежа повече, а дивана ми е разположен така, че гледам балкона. До сега си гледах неутрално и си мислех, че прекалено често чисти и изтупва разни неща през балкона. Но днес бях простряла изпраните чаршафи и тя започна да тупа отгоре им. Излязох и я помолих да се премести на задната тераса, там никой не простира. Тя се извини, не се разсърди, май.
А на мен ми докривя, че се обадих Sad

Никак не обичам да правя забележки на съседите, но не можах да издържа на гледката Sad
Виж целия пост
# 1
Правилно си постъпила  Peace Не се ядосвай излишно на нея трябва да и е неудобно не на теб.
Виж целия пост
# 2
Правилно си постъпила според мен HugИ тя е постъпила хубаво като ти се е извинила Peace
Виж целия пост
# 3
Случвало се е - тупаха си одеалцето на кучето върху дрехите/учудващо е как винаги улучваха кога съм проснала бебешките дрешки, после цала лопата косми измитах от балкона/ ... Поговорих ме си ... скоро не са го правили ...  Laughing
Виж целия пост
# 4
Аз пък се почувствах неудобно, но не издържах. Не тупам върху прането на съседите. Все пак щом живеем в един блок трябва да се съобразяваме.
Виж целия пост
# 5
Правилно си постъпила според мен HugИ тя е постъпила хубаво като ти се е извинила Peace
Peace
Виж целия пост
# 6
Оооо моите не само тупат... думи просто нямам. А пералнята ми ако можеше да говори (да пише) да седне да ви драсне две думи колко пъти е парала прани дрехи...
Даже и тема бях пускала.
Виж целия пост
# 7
Да. Съседката отгоре (над нас) е една стара и самотна баба. Тупа върху прането ми, дори се случвало да простирам и да започне да тупа. Е, няма оправия с тази жена. Като тръгна да й правя забележка, започва да ми разправя как едно време се рабирали прекрасно с майка ми и нямали проблеми т.н.

 И така до слеващият път. Tired Тази жена в най-неподходящото време започва да прави разни работи горе - тропа, влачи, изпуска тенджери, тупа в 5.30 и ни събужда. Непосилен случай е за мен тя.
Виж целия пост
# 8
Оооф, до днес / току що се изнесоха newsm44 /това ми беше болна тема. Тупаха и още как, даже и в/у дрехите на малката си изтръскваха торбата на прахосмукачката ooooh! Sick. С тях неможеше да се говори Naughty, дано сега попаднем на по-съвестни. Praynig
Виж целия пост
# 9
Една баба си имаме на последния етаж тупа мие балкона си и плюе през балкона без да гледа къде. Чучура не и е в ред и улива всички прозорци от петия до първия етаж. Непрекъснато хвърля пумии през балкона. Както си говорех със съседката вчера изхвърли вода през прозореца и ме намокри.
Виж целия пост
# 10
Вече не, ама защото са точни и разбират, когато им се говори.  Peace
Виж целия пост
# 11
Да бе ще си тупат и ще им събера моя боклук и ще им го тресна пред вратата Twisted Evil
Виж целия пост
# 12
Добре си направила, даже много си търпяла.
Виж целия пост
# 13
Цял живот съм на първия етаж. Писнало ми е от съседи, макар че скоро не съм се карал с никой. Върху прането и главата ми са изтупвали и е падало какво ли не. Храна, камъни, торби с боклук, динени кори, използвани презервативи и дамски превръзки, запалени цигари. Лошото е, че като имаш седем етажа отгоре си, не знаеш към кой точно да се обърнеш и да се оплачеш. Виж за превръзките и презервативите всички знаехме кой го прави. Само едни имаше толкова изпаднали и гнусни.
Виж целия пост
# 14
И аз имах същия проблем ,докато не си затворих терасата ! Но то с прост народ трудно може да се говори  Sick!Имаме една баба която много държи да си простира кюлотите така ,че целия квартал да ги види , а тия като нас дето имат нещастието да живеят под нея да търпим да и се окапват върху нашите дрехи Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия