Според вас , кога се отваря полученият подарък?

  • 2 456
  • 56
Момичета вие кога си отваряте подаръците които ви подаряват за детето или личните ?
Ами питам защото аз си ги отварям подаръците като остана сама , т.е. не веднага след като ми е подарен даденият пакет .
Искам да разбера дали  е по-правилно да се отвори веднага пред човека който е поднесъл подаръка или в последствие .
Виж целия пост
# 1
Аз ги отварям веднага, просто и аз като подарявам нещо ми е приятно да видя реакцията на човека. Peace
Виж целия пост
# 2
Веднага ги отварям. Смятам, че това е уважение към човека, който е направил подаръка!
Виж целия пост
# 3
Признавам си, че когато подарявам, искам да отворят на момента, да се насладят на моя подарък и пр, и пр. Ама като ми подаряват на мен, установявам, че събирам торбите и пакетите, натъпквам ги и заделям настрани да ги разгледам на спокойствие. Май двоен аршин ползвам  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Етикетът изисква подаръкът да се отвори в момента на получаването му. Да обърнеш внимание на госта си и да му благодариш /даже и другите да трябва да изчакат/

По-различно е при големи тържества, като сватбите- там обикновено има места, определни да се оставят подаръците. После е добре да благодариш по телефона или с писмо на този, който ти е направил подарък.
Не знам обаче как ще стои този въпрос на типа тържества- булката с 2 реда нанизи от 20-олевки , минават младоженците и събират подаръците по масите  Mr. Green Тогава май има обичай да се обявява кой какво дава на всеослушание
Виж целия пост
# 5
И аз като Leo.
Даже направо имам чувството, че ще обидя този който ми го е избирал и подарил ако го оставя някъде си и си го отворя по късно. Peace
Виж целия пост
# 6
Веднага.
Май само при японците беше израз на НЕуважение да отвориш подаръка пред госта.
Виж целия пост
# 7
Аз се радвам, когато го отворят пред мен, най-вече за да можем да го изкоментираме.
Аз също си ги отварям веднага след подаряването - просто нямам търпение  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Веднага.От уважение към подаряващия  Peace
Виж целия пост
# 9
Според етикета, подаръка се отваря веднага, разглежда се и се благодари на подаряващия.

Така хем подаряващия е сигурен, че са видяли подаръка му , хем и реакцията на него.  Laughing



Виж целия пост
# 10
Отварям ги веднага...
Виж целия пост
# 11
Зависи ,почти винаги веднага.
Виж целия пост
# 12
Момичета вие кога си отваряте подаръците които ви подаряват за детето или личните ?
Ами питам защото аз си ги отварям подаръците като остана сама , т.е. не веднага след като ми е подарен даденият пакет .
Искам да разбера дали  е по-правилно да се отвори веднага пред човека който е поднесъл подаръка или в последствие .

И аз ги отварям после. Неудобно ми е, иначе. Но разбрах, че по етикет, се отваряли веднага. Един вид да покажеш, че си уважил подаръка на подаряващия
Виж целия пост
# 13
Отварям подаръка веднага.
Виж целия пост
# 14
Веднага отварям, защото когато подарявам и аз искам да отворят веднага. Много обичам да правя подаръци и за мен няма нищо по-хубаво от това да видя щастливото  лице на човека, който съм зарадвала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия