Не се смейте! Сериозно е.

  • 4 546
  • 64
 
Виждали ли сте НЛО? Въпроса ми е абсолютно сериозен.
Ако някой има подобни преживявания моля да сподели...




Аз имам какво да разкажа, но тук има някакви неписани закони авторите на по-необичайни теми да се титуловат като фантазьори, затова ако има и други тогава ще разкажа и аз.

Темата може и да е предъвквана,ако е така моля за извинение.
Виж целия пост
# 1
 Е, ако ти си виждала, сподели де  Wink

П.С. Между другото се чудихме къде се затри тези дни  Wink
Виж целия пост
# 2
Е, ако ти си виждала, сподели де  Wink

П.С. Между другото се чудихме къде се затри тези дни  Wink
Виждала съм аз...НЕЩО

Тен хващах ама се поолях
Виж целия пост
# 3
Не съм още  Mr. Green

Виж целия пост
# 4
Виждал съм, да. Беше нощем, НЛО-то бе червено, фърча в небесата, после му се отделиха 2 малки червени точки, обикаляха и се върнаха обратно...
Реших, че това трябва да е каквото трябва да е и не е нищо по-различно, затуй приемам, че съм видял НЛО. Хъхъ. Само толкоз съм виждал. Crazy
Виж целия пост
# 5
Не съм. Но много се спекулира с тази тема, затова дори и да има очевидци, най вероятно никой няма да им повярва. Аз ако срещна може би ще си помисля за много други неща и на последно място ще се попитам дали пък не е НЛО.
Виж целия пост
# 6
Не съм сигурна какво съм видяла, в първия момента реших, че е НЛО но сега не знам!
Виж целия пост
# 7
Още не, но не се знае. Виж, ако се интересувам, то ще е от писаниците на извънземните, не от външният им вид.
Виж целия пост
# 8

Оле  Shocked Като ви чета и ме хваща страх  Shocked И без това, НЛо е едно от нещата, от които изпитвам страх..Напълно обяснимо спред мен.


Е, ако ти си виждала, сподели де  Wink

П.С. Между другото се чудихме къде се затри тези дни  Wink
Виждала съм аз...НЕЩО

Тен хващах ама се поолях


Какво искаш да кажеш? Къде си го хващала този тен и защо си се прекалила?  newsm78
Виж целия пост
# 9
и азоще не съм видяла ама знаели 4овек може да ми излезе късмета някой ден
Виж целия пост
# 10
и азоще не съм видяла ама знаели 4овек може да ми излезе късмета някой ден

късмет?!  #Shocked
Виж целия пост
# 11
И аз съм виждала... НЕЩО... на Витоша. Беше дооста отдавна.
Виж целия пост
# 12
Не съм, но като деца много си фантазирахме по темата и честичко вечер лежахме в тревата, вперили поглед в небето с мисълта, че може и да ни огрее да зърнем някое, или пък да кацне на поляната до нас ?!  - детски ни фантазии  Grinning
Виж целия пост
# 13
Една вечер видях нещо. Пътувах в такси. Викам леле извънземен кораб, а шофьора хоп заряза кормилото и се залепи за прозореца. Ужасно се уплаших. Не от кораба де. Честно казано все си мисля, че онова което видяхме беше НЛО. JoyА може и да греша...Незнам. Смея се, защото се сещам за шофьора и спонтаннта му реакция, но се смея сега. Тогава изтръпнах от страх да не би да се блъснем в нещо. Слава богу - нищо лошо не стана. А светещето нещо летя, летя и изведнъж сякаш се продъни в дън земя. И тогава като започнаха едни коментари кой какво е чел относно скритите писти под земята и т.н. Изобщо това прибиране съм го запомнила.
Виж целия пост
# 14
Не съм! Crossing Arms
Сиромах човек кога ли е имал късмет? Само самолети и падащи звезди, нищо друго хвъркато посреднощем не съм виждала. Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия