Сокче

  • 883
  • 16
След като отворя сокче на Хип , и дам една лъжичка трябва да го изхвърля или може после пак да го ползвам???
Виж целия пост
# 1
можеш да го даваш два дни  спокойно,но го съхранявай в хладилник добре затворено.
Виж целия пост
# 2
Разкисни етикета на сока с вода за да се отлепи.От вътрешната страна има инструкцци за ползването и колко време можеш да го съхраняваш в хладилник.Не знам защо там са ги написали Confused
Виж целия пост
# 3
Е нямаше да се сетя , че е от вътрешната страна етикета Embarassed
Виж целия пост
# 4
Е нямаше да се сетя , че е от вътрешната страна етикета Embarassed
Simple SmileНормално, не се изчервявай Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
хехе ,и аз така ...първото дете го изгледах с Хип ,но чак сега с второто разбрах ,че имало нещо на задната страна на етикетите  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
а колко може да се дава на ден като за първи път една лъжичка или може повече?
Виж целия пост
# 7
а колко може да се дава на ден като за първи път една лъжичка или може повече?
Ми започваш с 10-20 грама.,...и постепенно увеличаваш.
Аз, честно казано, в началото доизпивах соковете на Станислав доста често.
Виж целия пост
# 8
Педито ми каза да започна с 10-20гр. и до каря на месеца от който съм почнала да давам сок ,да не надвишава количеството повече от 60гр.
Виж целия пост
# 9
Сериозно ли бе хора по 20мл? Аз и давам по 50-100, понеже доскоро бяха големи жеги. А за сока никога не съм си мислила, 4е трябва да го хвърлям. Мислех 4е важи само за буркан4етата с храна.
Виж целия пост
# 10
Сериозно ли бе хора по 20мл? Аз и давам по 50-100, понеже доскоро бяха големи жеги. А за сока никога не съм си мислила, 4е трябва да го хвърлям. Мислех 4е важи само за буркан4етата с храна.
Ами зависи колко ти е било голямо детенце.
Аз дадох сок, ако не се лъжа, на около 2 и половина месеца някъде.
Ми по малко си давах.
А 100 грама....дооооста по-късно вече изпиваше.
Сега опатква вече по 250. Crazy
Виж целия пост
# 11
  Аз имим една книга, в която пише че сок се дава на колкото е месеца бебето  по 10грама на месец. На три месеца=30грама
Виж целия пост
# 12
а колко може да се дава на ден като за първи път една лъжичка или може повече?

Желателно е до една чаена лъжичка, но на нас от детска консултация ни казаха, даже и не повече от една кафяна. Shocked
Виж целия пост
# 13
Хубаво де и днеска давам 2 лъжички така ли?
А утре какво права и колко време да давам само сок?
Виж целия пост
# 14
Ние започнахме с една лъжичка, като всеки следващ ден увеличавах докато не станаха 50 мл. Давах и сокчето между храненията Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия