Дали да дам млечна каша?

  • 951
  • 15
Днес съм толкова завеяна, че пазарувайки пюретата на Пресиян, купих Млечната каша на Хип с овес и плодове. Чак в къщи видях, че съм взела млечна. Еййййй, изядох се....
Рано ли е да му дам, или да я запазя.....
Виж целия пост
# 1
Аз дадох млечна каша след като Марти навърши 10 месеца. Купих на ХУМАНА,защото бях чела във форума,че използват адаптирано мляко. Прие се много добре.
Виж целия пост
# 2
аз давам млечни каши още от 6 и половина месеца, като беше, т.е. първата му каша още беше млечна. Смо гледам да е с АМ, а не със сухо мляко, нямаме проблем от това.  Та зависи с какво мляко са хип, ако е с АМ не бих се притеснявала...
Виж целия пост
# 3
Пише, че  е обезмаслено мляко на прах
Виж целия пост
# 4
Пише, че  е обезмаслено мляко на прах

значи няма проблем....и хуманата така пише...на др си пише сухо (пълномаслено) мляко.

Все пак ти си решаваш, някои мами сигурно ще те посъветват щом кърмиш до годинка дори да не даваш мл каша....
Виж целия пост
# 5
Аз не бих бързала. Сирене дадох някъде на 9 навършени, кисело мляко на годинка а прясно на скоро, значи към година и половина.
Защо не опиташ да смениш кашата или я продай на някоя мама.
Виж целия пост
# 6
Благодаря    Ви  .
Няма да я давам, ще я дам на някоя мама.
Виж целия пост
# 7
След 8-я месец давах млечна на Милупа - има за 4 и за 6-месечна възраст.  Peace
Виж целия пост
# 8
То и на ХИПската пише, че е след 6, ама.....
Виж целия пост
# 9
То и на ХИПската пише, че е след 6, ама.....

Еми то все пак АМ ядат от 1 ден някои бебета...не виждам какво те притеснява във кашата....от тук нататък е въпрос на лично решение дали ще я дадеш или не, но тя все пак не е със сухо пълномаслено мляко, че да те притеснява.....аз като не мога да изцедя повече от 30 мл, че да му правя кашите с кърма, а той не иска да суче като яде каша си му давам млечна, но зависи от ситуацията..., но ако не си убедена, а се колебаеш по-добре не я давай....Wink
Виж целия пост
# 10
Според мен, това че млякото е обезмаслено, не означава, че е адаптирано NaughtyЗапази си я за след 2-3 месеца, ако не е отворена, нищо няма да й стане Peace
Виж целия пост
# 11
Според мен, това че млякото е обезмаслено, не означава, че е адаптирано NaughtyЗапази си я за след 2-3 месеца, ако не е отворена, нищо няма да й стане Peace

Анджък, и аз това се чудех. Защо решихте, че обезмасленото мляко е адаптирано?
По принцип за бебета (до 2 г.) се препоръчва пълномаслено, а не обезмаслено мляко, защото имат нужда от тези калории и мазнини. После може да се дава И такова с намалена масленост, но напълно обезмаслено може да се дава чак след навършване на 5 годинки, защото в него почти няма вит. А и Д.
Виж целия пост
# 12
Е, убедихте ме  на 100 % -Пресиян няма да я яде. Може майка му да намаже  Mr. Green.
Виж целия пост
# 13
Според мен, това че млякото е обезмаслено, не означава, че е адаптирано NaughtyЗапази си я за след 2-3 месеца, ако не е отворена, нищо няма да й стане Peace

Анджък, и аз това се чудех. Защо решихте, че обезмасленото мляко е адаптирано?
По принцип за бебета (до 2 г.) се препоръчва пълномаслено, а не обезмаслено мляко, защото имат нужда от тези калории и мазнини. После може да се дава И такова с намалена масленост, но напълно обезмаслено може да се дава чак след навършване на 5 годинки, защото в него почти няма вит. А и Д.


ми реших защото колкото хора съм питала за хуманата (продавачи, майки и т.н.) всички казват, че е с АМ, а на нея пише така с обезмаслено мляко.....
Виж целия пост
# 14
Мисля, че ти най-добре си усещаш. Щом имаш колебания не я давай. Ще им дойде времето и на тях  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия