Обувки за дундесто краче

  • 559
  • 4
Имам проблем - не мога да намеря обувки за крачетата на дъщеря ми. Тя има по-дебеличко краче отпред и нищо не й става. Изпробвах всички обувки на Шу Кидс, на Колев и Колев (независимо, че не ги понасям), ходих в Адидас  Whistling
Давайте идеи, че детето няма с какво да ходи ooooh!
Виж целия пост
# 1
Виж в Мале4ко.Перлина имат такъв модел. Peace
Виж целия пост
# 2
лелей и ние имаме същия проблем. В Геокс има намаление купихме от там едни сандалки с лепки отгоре много са удобни.
Виж целия пост
# 3
И ние сме със същия проблем. Нищо на \Колев не става. Миналата есен бяхме с Юнайтед Калърс ъф Бенетон (на цена, същата като на Колев), а сега взех едни намалени на Геокс (като маратонки, но по-фини и с дупки отгоре), които пасват идеално на крачето, но пък се разлепиха на третия ден и сега се чудя дали да им ги върна или да ги лепя, при положение, че съм обиколила всички магазини в Пловдив и други обувки не й стават. А, забравих едни на Денди, които са широки, но пък са много грозни като цветове и груби като модел и изработка.
Виж целия пост
# 4
И ние сме със същия проблем, не знам колко чифта обувки си седят не носени поради този проблем, а при Калина това не се разбира веднага, след около 30 мин носене започва да накуцва например. Онзи ден взехме едни доста симпатични за сега не е имала проблем с тях от Леонардис в ССЦ, някаква италианска марка бяха  newsm78 И ползвахме едни мнооого удобни от Шу кидс, но ги върнахме на собственичето, иначе бяха супер обувки и почти месец нямахме проблем с тях. При нас решението е да е с поне 2 лепки, които да се разтварят достатъчно за да не притискат от пред (новите за изцяло на лепки)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия