Препоръчайте ми балсам за коса

  • 2 600
  • 34
Да не я слепва и омазнява,а да я прави лесна за разресване.Абе изобщо кажете вие от кой сте доволни   Party
Виж целия пост
# 1
Ползвам този на NIVEA и съм доволна от него  Peace
Виж целия пост
# 2
На Евтерпа със силикон.
Поне на мен ми пасва много на косата.
Виж целия пост
# 3
На лОреал-елсев-жълтия и розовия;
Виж целия пост
# 4
Аз също харесвам много Елсев на Лореал.Сега ползвам червния,за боядисана коса.Друг любим балсам е Licia/ Личия/-страхотен е.
Виж целия пост
# 5
Последния ми е на Мализия, доволна съм.
Виж целия пост
# 6
Gliss KuR - розовият Peace Без отмиване е.
Виж целия пост
# 7
на Л`ореал елсев- розовия, за блясък. много добре ми действа, лесно се разресва, бляскава е и не на последно място по- бавно се омазнява.  Peace
Виж целия пост
# 8
Garnier за мазни корени и сухи краища не слепва и "натоварва" косата, мирише супер свежо и косата става копринено мека! Peace
Виж целия пост
# 9
най-важно според мен е балсама да е комплект с шампоана. така се подсилва и дозавършва действието на шампоана. ако са различни не е така добръ ефекта - пробвала съм.
аз лично не мога да понасям тези без отмиване, може би те са за по-изтощени коси.

една от най-добрите комбинации за мен са са на herbal essences - за нормална коса и тази за обем. освен това миришат страхотно.
Виж целия пост
# 10
Gliss KuR - розовият Peace Без отмиване е.

И аз ползвам същия Peace
Виж целия пост
# 11
Аз съм най-доволна от Фруктис за боядисана коса, Gliss кur 19 беше пълно разочарование.
Виж целия пост
# 12
на Л`ореал елсев- розовия, за блясък. много добре ми действа, лесно се разресва, бляскава е и не на последно място по- бавно се омазнява.  Peace

И аз съм за розовия Елсев! Мисля, че е най-удачно да се ползват балсам и шампоан от една и съща марка и серия!
Виж целия пост
# 13
elseve  Peace
Виж целия пост
# 14
Аз също харесвам много Елсев на Лореал.Сега ползвам червния,за боядисана коса.Друг любим балсам е Licia/ Личия/-страхотен е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия