Кой лекар във Варна да избера да ми наблюдава бременността?

  • 1 099
  • 6
Ще съм Ви много благодарна за мнение....
юИ такива като доктор Дюлгерова мисля беше.която нарекла една от мамите-свиня -майка-не ми давайте за пример.
Аз самата съм пълна и се притеснявам много...
Другата или по-другата седмица трябва да ида на преглед за констатиране на бременността,така че чакам Вашие мнения...
НЕ ЖЕЛАЯ И ДА МИ ПРЕПОРЪЧВАТЕ ЛЕКАРИ ОТ МАЙЧИН ДОМ!

Благодаря предварително newsm51
Виж целия пост
# 1
Здравей,
Аз миналата седмица ходих на преглед за установяване на бременността и мн се чудих каде да отида. След прочетеното във форума и съвети от приятели се записах при д-р Петинка Цветкова. Засега съм с мн. добри впечатления от кабинета и отношението, надявам се до края да е така. Grinning
Виж целия пост
# 2
Ходя при същата,гледала ме е 3 пъти/от 5-я месец се записах при нея/.След това се срещах само с акушерката.От началото на 8-я месец започна да ме наблюдава д-р Г.Георгиев от АГ,който ще ми прави секциото.
Виж целия пост
# 3
Аз се записах на женска консултация в АГ и ще ме наблюдава не само лекарката, която води консултациите ами и д-р Танев. Изключително съм доволна от този лекар, благодарение на него полипите, които имах в началото на бременноста бяха премахнати успешно. Винаги е бил на разположение, когато искам да ме прегледа.
Аз лично ти препоръчвам д-р Танев
Виж целия пост
# 4
D-r Georgiev,D-r Nikolov ot AG bolnica
Виж целия пост
# 5
КАТЕГОРИЧНО -ДР   ИВАН ТАНЕВ от АГ ВАРНА!!! Лично го познавам,родих при него-секцио! МН. внимателен ,компетентен ,възпитан и човечен. От АГ-то съм разочарована,макар да бях на курс за бременни там !ОТ курса съм доволна!
Виж целия пост
# 6
Повечето от Вас ми отговарят доста късно!!
Иксам да споделя,че се записах при доктор Валентин Марков във Военна болница!Много съм доволна от него и доколкото разбирам,той прави всички необходими прегледи по Здравна каса,докато други не.Дори ми прави ФМ,при все че не съм плащала и стотинка!
Работи само във Военна!Бил и добър гинеколог-в смисъл не само за наблюдение е така
Акушерката му е много мила.Предлага ми литература да си чета и казва,ако имаме нужда да поговорим с някого за бремеността-тя е насреща:)
Целоувки
Мерси все пак за отзивите  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия