Ползвате ли спирала Copper t?

  • 1 055
  • 3
Момичета, коя от вас ползва спирала Copper t и какво е мнението ви за нея? Какви странични действия има и крие ли опасности от сериозни увреждания?
Виж целия пост
# 1
Аз в момента съм с такава,вече от 3 месеца,но явно нещо не ми понесе.Нямам болки,нямам проблеми при секс,но пък много често ми идва цикъла,започва 10 дни по-рано с ръждиво и така кара по 4-5 дни,после идва същинския ми цикъл за 1 седмица и после пак 4-5 дни ръждиво.За човек като мен,свикнал на 4-5 дневен не много обилен цикъл е жестоко и затова май ще я махна.Но ме е яд,защото наистина,повярвай ми това е най-приятния начин за жената за предпазване от нежелана бременност,изобщо забравяш за пазенето...но не всеки организъм приема спиралата.
Успех на теб!
Виж целия пост
# 2
Зависи как ще реагира организма. Аз имам от година и половина и съм много доволна, в началото цикълът ми беше по-продължителен, но се нормализира и всичко е о.к. Очаквах проблеми, бях слушала какво ли не, но се престраших и изобщо не съжалявам. Има и други спирали - за Мирена съм чувала много хубави неща, пробвай и може да смениш ако не си доволна
Виж целия пост
# 3
Аз бях с Copper T 4год. В началото, около 2месеца, организма ми "се настроиваше" към спирала и цикъла ми беше по-продължителен и ми идваше по-рано, като премина този период не съм имала никакви проблеми със спиралата.
Има много мнения за и против спиралите като контрацепти, сама прецени и избери най-подходящото за твоя организъм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия