нов прах за пране-става и за алергични бебешоци

  • 1 129
  • 2
знам,че темата ми си е абсолютна реклама, но информацията е важна.
пък ако прецените, може да я затриете.

преди няколко дена разбрах,че мой познат е започнал да внася някакви американски препарати за пране "Xtra". Прах, течен препарат и омекотител- всичките са без фосфати и са абсолютно подходящи и за бебета, астматици и хора с алергии. След ползването им се разлагат ....не се сещам за думата...в смисъл,че са безвредни после за околната среда.
Прахът е кутия от 3кг и е на цената на 3кг Ариел, но е много по-икономичен. Aриел е за 20 зареждания, а Xtra -за 32. Течният препарат е по-скъп, но е за 40 зареждания.

Внася и други продукти от същата марка-белина за цветно пране, препарат за миялна машина и др. и твърди,че са с изключително качество.

Темата ми е и повод да помоля чужбински мами да се включат,ако имат впечатления от тази марка.

Мога да дам координати къде могат да се купят в Пловдив. За София мисля,че е само едно магазинче. но първо искам разрешение от модовете   bouquet

Виж целия пост
# 1
Благодая за информацията
Виж целия пост
# 2
И аз се заинтригувах, най-вече за "белината за цветно пране". Надявам се да получиш необходимото разрешение от модовете и да кажеш къде в София ги има тези неща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия