С какви размери са пелените?

  • 644
  • 10
Здравейте!
Искам да си купя тензух на метър и да ми направят пелени от него, но не знам с какъв размер.
Моля Ви, майчета, помагайте!
Виж целия пост
# 1
Здрасти,Ани!Купи си два комплекта готови по-вече няма да ти трябват!
Виж целия пост
# 2
Как ме разкри, обаче! Laughing Laughing
Поздрави от Пловдив!
Виж целия пост
# 3
Готовите пелени имат едно парче 80/80 см и едно 80/40 см (и по едно бархетно със същите размери).  Peace
Виж целия пост
# 4
 Някъде  четох с  какви размери  трябва да са пелените (предполагам за родилния дом). Ако намеря къде, ще ти пратя линк. Мисля, че беше някакъв списък с необходимите за родилния дом неща... newsm78
Виж целия пост
# 5
   Пред Окръжна болница има магазинче, в което продават готови комплекти пелени - не са скъпи.
Виж целия пост
# 6
Да найстина не са скъпи,някъде към 5 лв. са  Peace
Виж целия пост
# 7
вместо памперси ли ще ги ползваш?
извинявай за любопитството.....
аз ползвам пелени за след баня - имам предвид за подсушаване преди хавлията
Виж целия пост
# 8
вместо памперси ли ще ги ползваш?
извинявай за любопитството.....
аз ползвам пелени за след баня - имам предвид за подсушаване преди хавлията

Неее, твърдо стоя зад памперсите! Laughing. Пелените ще ги ползвам за след баня; като възглавничка в началото........
Просто ми казаха, че тези в готовите комплекти били много твърди и ако съм си намерила на плат да съм купела така. На мен малко не ми се вярва, че ще е нещо по-различно, но знам ли  newsm78. А и днес видях в един магазин  тензух да се продава, метъра му беше 1,70 лв. ( не помня обаче каква ширина)
Виж целия пост
# 9
Здравей,
направи ги толкова колкото на теб ще са ти удобни. Все пак ти ще си ги ползваш. Направи си по-малки и по-големи. И аз така мисля да направя. Взех си и един готов комплект с 2 бархетни и 2 тензухени, хубави са. На пловдивска фирма са - Хубчев, и бархетните са мекички. Освен тях имаше и на някаква друга фирма, но бархетните бяха твърди, така че явно зависи и от производителя.
Виж целия пост
# 10
здравейте момичета, точно мислех да попитам нещо свързано с тази тема ...
памперси още от първия ден на раждането (ако въобще има памперси за новородени) или пелени е хубаво да се изполват?
ще съм ви благодарна ако споделите своя опит и знания, защото аз съм много боса в това отношение
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия