Синът ми е във възсторг от филма "Колите"...

  • 2 380
  • 29
Исках просто да споделя, че вчера заведох синът ми (3г.3м) на кино да гледа филма "Колите" и много му хареса Grinning. Сега сме на тема играчки от МакДоналдс (разбира се, от детските менюта) със герои от филмчето. Тази нощ, даже като се събуди да ходи до тоалетната, ме пита къде му е количката "Светкавицата Маккуин"  Joy На мен също ми хареса - добре е направено. Интересно е за деца.
Виж целия пост
# 1
Ха, и ние вчера го гледахме - първото кино на Бимбото. Голяма радост падна - той е тотално вманиачен на тема коли и беше направо очарован. първото нещо, което направихме след филма е да се сдобием с детско меню Макдоналдско. Ние сме фенове на камиончето Матю обаче Laughing
 Много ми хареса и на мен филмчето. Сега с нетърпение чакам следващия филм - "Човекът оркестър".
Виж целия пост
# 2
Мойте и двамата го гледаха и много им хареса. Снощи специално ходихме на Макдоналдс за количките и си взехме 2. Хубаво направен филм.
Виж целия пост
# 3
По цял ден само то се върти на ДВД-то.Не ми дава да гледам телевизия в хола Tired
Виж целия пост
# 4
Какво си говориш, моя син по цял ден го гледа в къщи, дръпнах го от нета. Свърши ли и започва да вика КОЛА за да му го пусна пак и така по цял ден. Направо е луд по този филм.
Виж целия пост
# 5
Какво си говориш, моя син по цял ден го гледа в къщи, дръпнах го от нета. Свърши ли и започва да вика КОЛА за да му го пусна пак и така по цял ден. Направо е луд по този филм.
dajte originalno zaglawie da go drypna i az,Kolite li se kazwa i molq kavete ot kyde
Виж целия пост
# 6
И ние сме така,макар че е без превод.Страшно много го гледа. Peace
Виж целия пост
# 7
Какво си говориш, моя син по цял ден го гледа в къщи, дръпнах го от нета. Свърши ли и започва да вика КОЛА за да му го пусна пак и така по цял ден. Направо е луд по този филм.
dajte originalno zaglawie da go drypna i az,Kolite li se kazwa i molq kavete ot kyde

"Cars" със субтитри го имам. Сниман е от кино, но е доло горе с добро качество.
Виж целия пост
# 8
Искаме и ние! ИСкаме и ние!
Моля светнете ме откъде и как да си сваля тоз филм  Praynig

Влади също е страшен фен на колите (особено на джипа на баща си, моят не го признава, все едно,че е каручка  Crazy).Все ме дърпа да ходим навън и да седим в колата на баща му, да върти волана  Crazy Crazy

Тинка 79, къде се изгубихте?
Виж целия пост
# 9
Искаме и ние! ИСкаме и ние!
Моля светнете ме откъде и как да си сваля тоз филм  Praynig

Влади също е страшен фен на колите (особено на джипа на баща си, моят не го признава, все едно,че е каручка  Crazy).Все ме дърпа да ходим навън и да седим в колата на баща му, да върти волана  Crazy Crazy

Тинка 79, къде се изгубихте?

Аз го тръпнах от торентите. А за субтитри проверетe сайта http://subs.unacs.bg/
Изгубихме се по разходки по цял ден обикаляме по улиците и най вече из Морската градина. Давид не мога да го задържа в къщи, полудява и все ме води на вратата да го вадя. А ако го изтърва отваря вратата и тръгва да се разхожда сам.  Shocked
Виж целия пост
# 10
A можеш ли дадеш линк за теглене на филмчето?  Laughing
Виж целия пост
# 11
Много се радвам, че може да се свали на DVD. Моля, и аз да ми кажете как и от къде да го сваля. Малкия ще изпадне в еуфория Party  bouquet
Виж целия пост
# 12
И аз да се включа като майка на малко фенче на де що има колела Laughing за това филмче ми  подшушна една приятелка преди ден, но идея си нямах, че е толкова популярно и , че мъниците са луднали по него.ще се възползвам от услугите на нета Crazy дано на малчо му хареса, аи до Макдоналдс ще трябва да се ходи ooooh! Grinning

а някой ще ми каже ли, колко са колите които се предлагат в Макдоналдс и има ли избор?? до кога ще е тази промоция??
Благодаря.
Виж целия пост
# 13
Исках просто да споделя, че вчера заведох синът ми (3г.3м) на кино да гледа филма "Колите" и много му хареса Grinning. Сега сме на тема играчки от МакДоналдс (разбира се, от детските менюта) със герои от филмчето. Тази нощ, даже като се събуди да ходи до тоалетната, ме пита къде му е количката "Светкавицата Маккуин"  Joy На мен също ми хареса - добре е направено. Интересно е за деца.

Гери не му обърна особено внимание, освен да бръмка, но пък ние с татето си го изгледахме с удоволствие Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Много се радвам, че може да се свали на DVD. Моля, и аз да ми кажете как и от къде да го сваля. Малкия ще изпадне в еуфория Party  bouquet

Мисля че го няма още на DVD. Или поне в BG. Има го само на 2 CD-та снимано е с камера от кино и има грешка на 1 диск, но все е нещо. За сега филма се пуска само по кината. Проверих няколко видеотеки и там ми казаха, че още го нямало на DVD. Ако някой го е намерил от нета на DVD да казва. И ако е със субтитри ще е супер.

Дайте повече инфо за тези коли от Макдоналдс. В детското меню ли са и какво представляват колите, здрави ли изглеждат, с герои от филмчето ли са и т.н.??????
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия