Моля ви за отзиви за "Remotiv"...

  • 40 189
  • 25
Напоследък се чувствам адски зле, нестабилна, тревожна, разстроена и каквото се сетите още...
Мисля да си взема "Remotiv", предполагам, че се предлага без рецепта, щом е на билкова основа.
Моля, ако сте го ползвали, споделете дали сте доволни от ефекта. И след колко време изпитахте облекчение - знам, че всичко е индивидуално, но все пак...

Благодаря предварително за мненията ви!  Hug
Виж целия пост
# 1
Ох, мила, и аз съм така от цял век, но не видях ефект от Ремотив-а, само си дадох парите /14 лв./. Изпих една цяла опаковка. Дано някой даде идея, че да се възползвам и аз.
  bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз лично съм доволна. Пих малко, една седмица. Толкова ми и трябваше, колкото да си стъпя по-стабилно на краката. Ако не ти помогне, отиди на психоаналитик или свикай груповата терапия (излез с приятелки). Сама за себе си знаеш какъв е проблема, ако не се промени ситуацията пак ще си така, намери си начин да отреагираш. Успех   bouquet
Виж целия пост
# 3
И аз не усетих никаква полза от него, и вместо него пих Седатиф ПЦ. Препоръчва се за бременни. Той определено повече ми подейства. А скоро ми казаха за едно сиропче Антинервин - съдържа валериан, няколко вида бром и фенобарбитал. Когато се почувствам нервна си правя сокче от него, много успокоява. Но не прекалявайте с тези лекарства!!!  People No Good
Виж целия пост
# 4
Сама за себе си знаеш какъв е проблема, ако не се промени ситуацията пак ще си така, намери си начин да отреагираш. Успех   bouquet
ей това е истината! ако не се премахне причината, никакви лекарства не помагат - ефектът ще е временен. казвам го от опит.
успех в борбата Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Купи си го. При мен действаше, защото не се съмнявах, че ще ми помогне...
Беше в период на силна депресия и тревожност...от която не можех да дишам.
След преглед при пулмолог и купчина изследвания ми предложиха Ремотив...и да карам колело.

А аз ти предлагам...да си говориш с мен!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за отговорите!  Hug
Пия от го от снощи - взела съм общо две хапчета, чувствам се малко по-добре, но едва ли е, заради лекарството...
Напълно ми е ясно, че от депресията трябва да се измъкнеш сам и нищо друго не е в състояние да те спаси. Реших обаче да се възползвам и от "Remotiv"-a...
Надявам се да се справя... Много се надявам...
Виж целия пост
# 7
А аз ти предлагам...да си говориш с мен!   bouquet
Вили, приемам!  Heart Eyes
Как да стане обаче? Хич не съм фен на виртуалната комуникация, когато ми се говори за душа, смисъл и мечти...  Laughing

Виж целия пост
# 8
Ефекта от Ремотива можеш да усетиш след като го пиеш поне 2 седмици / пише го мисля и в листовката/, а иначе най добрия вариант е да комбинираш пиенето му с посещение при психоаналитик или разговори с приятели. Почивката и добрия сън също много помагат:)
Успех!
Виж целия пост
# 9
Ми хайде да си направим клуб на депресарката Joy Joy Joy Joy
Аз съм в центъра, и съм насреща за кафета, разговори и други. На море няма да ходя, но за сметка на това си имам едно очаравателно постоянно присъствие. За дъщеря ми говорех Wink
А иначе за другото съм сериозна.....
Виж целия пост
# 10
freak_man, не става!

Лора каза, че не обича да общува виртуално. Вече няколко часа търся алтернатива!

Иначе и аз съм сериозна.

Но пък по темата - варианти за РеМотив-иране?

Виж целия пост
# 11
Предложението ми не е виртуално... Grinning
Виж целия пост
# 12
И аз съм "за" си направим клуб. Приятен вариант за запознанство с хора с общи интереси и, най-вероятно - темпарамент и светоглед, щом страдаме от общи болежки...
Пък и си ви харесвам вас и без това, още преди да се депересирам така дълбоко... Simple Smile
Аз съм навита наистина...
Виж целия пост
# 13
Предложението ми не е виртуално... Grinning
Freak_man,
Топката за клуба е в теб, нали си автор на брилянтната идея...  Peace
Виж целия пост
# 14
Както казах, аз съм свободна и съм в центъра, кажете вие заетите какъв ви е графика, и към края на седмицата в удобен за нас час да се зараздепресираме над чаша с нещо Simple Smile
Само да добавя, че съседът ми отсреща седеше с изплезен език и вкусваше вятъра, по пример на разгонения си котак Grinning
Трябваше да го споделя
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия