Подарък за сватба

  • 1 152
  • 8
Здравейте на всички големи Пупки!
На 20ти август сме поканени на сватба на една моя братовчедка. Мъжът ми никак не и е фен/дори мога да кажа, че тай неприязън/, но както и да е.Не може да не отидем. Не искам да даваме пари, а ми се ще да намеря някакъв интересен подарък. Бях решила да им резервирам един уйкенд във хотел, намиращ  се близо до града-високо в планината. Но ще бъде глупаво,т.к след сватбата,те отиват на море. Не искам да съм поредната с чаши,чинии или прахосмукачка. Дайте ми някаква идейка,защото найстина не се сещам за нищо интересно.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Попитай я , щом ти е близка. Иначе каквото и да и купиш може да се повториш с някой.
За мен е по-добре или пари или питашPeace
Виж целия пост
# 2
Пупки?!  Joy
Ще ти преместят темата в Дом и семейство Simple Smile
Резервацията за уикенд в хотел е много добра  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз пари давам винаги има полза от тях Peace
ПУПКИ newsm78
Виж целия пост
# 4
И аз съм за парите Peace
Виж целия пост
# 5
не съм пупка, но щом братовчедката не ме кефи, ще й купя чаши или чинии Simple Smile
а най-добре - пари.
Виж целия пост
# 6
Щом не искаш да даваш пари, което е за препоръчване, ще ти кажа на моята сватба на кое нестандартно се зарадвах много - голям, красив албум за снимки. Не е евтино, ползва се, снимки всеки си прави, остава за спомен.
Виж целия пост
# 7
Икона, картина, ваза - ако си им виждала къщата, наргиле - ако обичат да пушат, хубав спален комплект,  халати за баня, готварска книга, цитрус преса. Виж идеи -  www.muhomorka.biz, www.aristokrati.com, www.vega.bg. А ако искаш да отбиеш номера - сервиз за хранене от Метро, Хит - има прилични на цени до 50-60лв.
Виж целия пост
# 8
А какво е Пупки, надявам се, че не е сбъркано второто п и не е трябвало да бъде буква, стояща малко по-назад в азбуката  Joy. Също не разбрах и думата тай ?

Това с резервацията е добра идея, щом заминават на море, направи я за след като се върнат. Аз бих подарила автомат за хляб- абсурд е да се повтори подаръка, а ще е от полза. А и самата аз бих се зарадвала на такъв подарък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия