Бебешка кошарка от Метро???

  • 6 230
  • 18
Видях, че в Метро продават някаква сгъваема/преносима бебешка кошарка /72 лв/. Искам да попитам някой от вас дали има такава, удобна ли е за ползване и заслужава ли си парите.
Виж целия пост
# 1
Да, определено е удобно да имаш кошара. Ако имаш вьзможност купи я.
Виж целия пост
# 2
А до каква възраст детето стои в кошарата?
Незнам, но си мисля, че като премине 9-10 месеца и няма да иска да стои вътре.
Ние затова така и не купихме. Simple Smile
Нали обикновено са по 100лв. та за толкова пари за 4-5 месеца... незнам дали си заслужава!
Виж целия пост
# 3
Моя приятелка си купи - новозеландски са (не да Бертони, както е показано в каталога) - нямат 2-ро ниво и повивачка, така че сама прецени дали ще ти е удобна. Чиполино с повивачка, второ ниво и играчки е 120-125 лв.
Виж целия пост
# 4
Ние пък купихме на Hauck, тя ми се видя най-стабилна и за спане и за повиване и за всичко останало. С 2 нива е, със сензорна музикална играчка. Струва 190 лв. Надявам се бебо да я хареса
Виж целия пост
# 5
Цитат на: marry_72
Ние пък купихме на Hauck, тя ми се видя най-стабилна и за спане и за повиване и за всичко останало. С 2 нива е, със сензорна музикална играчка. Струва 190 лв. Надявам се бебо да я хареса


Нашата е същата и за сега сме много доволни. Доста обикаляхме докато я изберем и накрая решихме че това е най добрия вариант!
Виж целия пост
# 6
Цитат на: marry_72
Ние пък купихме на Hauck, тя ми се видя най-стабилна и за спане и за повиване и за всичко останало. С 2 нива е, със сензорна музикална играчка. Струва 190 лв. Надявам се бебо да я хареса


Ние купихме такава и съм доволна засега. Моето момченче е много енергично, но кошарката издържа. Ще те посъветвам обаче като допълнение да си купите и матраче. Ние взехме от тези немските, с кокосовия пълнеж, трислойно. Мисля, че струваше към 80 лв. Но подложката на самото легло ми се струва недостатъчно твърда и стабилна, за да е изправено гръбчето на детето.
Виж целия пост
# 7
Здравей Grinning . Ние си купихме такава от Метро преди 2 седмици и сме много доволни. От много дебел плат е, и мрежата стои много опъната и твърда за разлика от Чиполино, които висят отвсякъде/ гледах ги на Илиенци и ги пипах - бяха от тънък шушляк, а мрежата мека и провиснала/. И аз много се чудих дали да  вземем това от Метро заради второто ниво , но пък то се използва до 6-7 месец /после  има опасност детето да падне/. Много е удобно и леко и може да си го носиш навсякъде/ на почивка , на гости с преспивани и т.н./. Свива се като чадър и си има чанта.
Ние си направихме второ ниво като сложихме под специалното дюшече което се продава с леглото, едни стиропори от телевизора  Simple Smile /случайно паснаха идеално/.
Чиполино в Макском на Илиенци са 123лв. , а по магазините в центъра 140 лв. Това легълце е на половин цена и е много готино.
За информация : Има и едни /незнам каква марка са /май никаква/  пак на Илиенци/ по 90лв. с поставка за повиване и второ ниво, но от тъничък плат и мрежа, лично намен не ми харесаха много.
Помисли какво ти трябва и успех каквото и да решиш. Grinning
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви за отговорите! Ние в къщи си имаме друга кошарка, но ни предстои пътуване, а това ни се струва удачен и изгоден вариант за новото място. Още днес ще отидем да я купим.
Виж целия пост
# 9
Цитат на: tuti
Много е удобно и леко и може да си го носиш навсякъде/ на почивка , на гости с преспивани и т.н./. Свива се като чадър и си има чанта.

Абе аз май нещо не разбрах.. за каква кошарка става въпрос?

има ли някъде снимка? Защото тези за по 190лв ги знам - те са си истински легла .. и се ползват наистина много дълго време.
То тази за 72лв. каква е? квадратна или правоъгълна? може ли да спи вътре?
Виж целия пост
# 10
Честно да ти кажа, опитах се да я купя. Колкото и да ми беше трудно, намерих кой да остане при бебето, защото нямаше да ни пуснат вътре с него и отидохме. Но жената, която отговаряше за щанда, имаше наглостта да ме пита как изглежда това чудо, да не съм сбъркала магазина и т.н., каза, че такова нещо нямат и не знае за какво става въпрос????????????? Затова си купих на Чиполино, сивата, с горно ниво е, повивалник и мрежа против комари. 132 лв. Една мама по нагоре беше казала, че виси, но нашта не виси, много добре си е опъната, плата не е шушляк /новия модел обаче май е/, цвета ми харесва!
Според мен, ако купуваш, вземи с горно ниво, иначе трябва да се мъчиш да си приспособяваш разни работи и пак не е гаранция, че на бебчо ще му е удобно Grinning
Виж целия пост
# 11
Цитат на: sunny_
А до каква възраст детето стои в кошарата?
Незнам, но си мисля, че като премине 9-10 месеца и няма да иска да стои вътре.
Ние затова така и не купихме. Simple Smile
Нали обикновено са по 100лв. та за толкова пари за 4-5 месеца... незнам дали си заслужава!


А къде ще спи бебето?
Виж целия пост
# 12
Цитат на: Moni
Цитат на: marry_72
Ние пък купихме на Hauck, тя ми се видя най-стабилна и за спане и за повиване и за всичко останало. С 2 нива е, със сензорна музикална играчка. Струва 190 лв. Надявам се бебо да я хареса


Нашата е същата и за сега сме много доволни. Доста обикаляхме докато я изберем и накрая решихме че това е най добрия вариант!


И ние сме с такава newsm10
Виж целия пост
# 13
Цитат на: sunny_
Цитат на: tuti
Много е удобно и леко и може да си го носиш навсякъде/ на почивка , на гости с преспивани и т.н./. Свива се като чадър и си има чанта.

Абе аз май нещо не разбрах.. за каква кошарка става въпрос?

има ли някъде снимка? Защото тези за по 190лв ги знам - те са си истински легла .. и се ползват наистина много дълго време.
То тази за 72лв. каква е? квадратна или правоъгълна? може ли да спи вътре?


Ето http://community.webshots.com/scripts/editPhotos.fcgi?action=sho … p;security=eFiPro

 http://community.webshots.com/scripts/editPhotos.fcgi?action=sho … p;security=tEuBYS
 това е което ние купихме от Метро за 72лв. , то е легло- кошара. Ние за сега го ползваме само като легло.
Виж целия пост
# 14
Цитат на: nikol78
Честно да ти кажа, опитах се да я купя. Колкото и да ми беше трудно, намерих кой да остане при бебето, защото нямаше да ни пуснат вътре с него и отидохме. Но жената, която отговаряше за щанда, имаше наглостта да ме пита как изглежда това чудо, да не съм сбъркала магазина и т.н., каза, че такова нещо нямат и не знае за какво става въпрос????????????? Затова си купих на Чиполино, сивата, с горно ниво е, повивалник и мрежа против комари. 132 лв. Една мама по нагоре беше казала, че виси, но нашта не виси, много добре си е опъната, плата не е шушляк /новия модел обаче май е/, цвета ми харесва!
Според мен, ако купуваш, вземи с горно ниво, иначе трябва да се мъчиш да си приспособяваш разни работи и пак не е гаранция, че на бебчо ще му е удобно Grinning


Аз казах че Чиполино висят , защото наистина тези които гледах , бяха много хлабави и плата беше тънък и намачкан. Но щом казваш че твоето не е такова, може аз да съм видяла някаква по - смотана партида Simple Smile . Явно човек трабва да пообикаля и да огледа.
А относно Метро - пускат с бебета, но само ако са с Кенгуру. И нас за малко да ни върнат, добре че го носехме по-случайност. Много са претенциозни там  Imp  - все едно 6 месечно бебе може да им направи нещо  #Splat
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия