подсече ни се гушката :(

  • 2 243
  • 34
нали ни е късо вратлето още и уж почиствам там при къпане , а сега гледам, толкова е зачервено....намазах с кремчето за подсечено дупе desitin, дано ни мине, че като видях станах  ей така #Crazy

какво друго да направя?
Виж целия пост
# 1
Това което си направила е правилно , дано да помогне . При нас се случи същото , когато Марти беше на 3 месеца , много неприятно е  Sad , педиатърът ни изписа Певизон и много бързо му мина .
Съветвам те ако до утре не тръгне да се оправя да отидете на лекар , той ще прецени какво е положението и какво да ви изпише !
  bouquet
Виж целия пост
# 2
Това което си направила е правилно , дано да помогне . При нас се случи същото , когато Марти беше на 3 месеца , много неприятно е  Sad , педиатърът ни изписа Певизон и много бързо му мина .
Съветвам те ако до утре не тръгне да се оправя да отидете на лекар , той ще прецени какво е положението и какво да ви изпише !
  bouquet

пипинка, мерси ти много! така и ще направя!  bouquet
Виж целия пост
# 3
Да пишеш какво е станало !  Hug
Виж целия пост
# 4
при нас беше така , мажех и врата с хидратиращо мляко на чико, много добре и повлия, и не и се събираха мъхчета и власинки, до сега всяка вечер и мажа врата с него, и даже не се поти по врата, много съм доволна, пробвай го
успех
Виж целия пост
# 5
На нас ни помогна Бочко!То не беше подсечено вратлето,а леко зачервено и като намазах-мина!
Виж целия пост
# 6
и Ави е така-вратлето е много зачервено-почиствам го няколко пъти на ден и го мажа с олио на орифлейм-много съм доволна.а тези гънки се зачервяват съвсем редовно.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
 На дребната често й се подсичаха ГУШИТЕ (бях 3 броя  Joy). Спасението при нас беше редовно почистване с мокра кърпичка, добро подсушаване и мазане с Бюбхен за подсичане...
Като попорасна и й си образува шия, нещата се оправиха.
Виж целия пост
# 8
Често се подсича и много бързо се оправя с Бочко Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Мажи вратлето обилно с бебешко олио(аз мажа с чико Peace).
Нямам никакви проблеми с дупето, вратлето и подмишнициците,след баня изсушавам и мажа с олио по препоръка акушерка  bouquet,
Виж целия пост
# 10
ние се оправяме с бочко,а това често ни се случва
Виж целия пост
# 11
Предлагам да отворим отделна тема " Бочко - лекува всичко" .
Момичето е писало , че гушката на бебето е подсечена   Close - какъв Бочко , какви 5 лева ...
Това , че е евтин и масово достъпен , а също така и доста прехвален , не го прави универсален лек за всичко . Това си е най - обикновен крем против подсичане , а това не значи , че ще помогне при вече подсечено . Да не говорим , че тя е написала , че вече е намазала детенцето с крем против подсичане .
Бебето е малко и е добре да го види лекар !И има разлика между зачервяване и подсичане !
Виж целия пост
# 12
Трябва постоянно да се подсушава мястото и да се маже с кремче - при вече подсечено /имаше такова на Бюбхен, но на нас не ни помогна Rolling Eyes/ или такова, изписано от лекар, ако не помогнат обикновените кремчета за подсичане Peace
Виж целия пост
# 13
И на нас ни се подсичаше, мажех го с Мустела-кремчето за под пелени, то е с талк и подсушава кожата,имаше магически ефект.След като я изкъпеш,задължително я подсушаваш там и не слагаш олио или хидратантно мляко, защото те задържат влагата,това го установих в борбата с нашата гушка и накрая се сетих,че мога да го мажа с Мустелата и така се преборихме:lol:
Виж целия пост
# 14
Можеш да пробваш с най-прост крем Невен (аз ползвам този на Арома). Зад уши, за дупе, за гушка-няма проблеми. Или зехтин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия