Тайното рано или късно излиза наяве...

  • 4 936
  • 54
Пак съм аз, досадницата...

Съгласни ли сте с поговорката, че "рано или късно всичко тайно става явно"?

Преди малко за сетен път се убедих в истинноста й.

Видях разпечатката от Транскартата ни, кога и какво е купувано с нея, по дати, часове...

Защо моят благоверен съпруг е скрил истинската цена на цифровия фотоапарат? Сигурно защото знаеше, че ще викам, крещя.... И тема по повода бях пускала, че не можем да постигнем консенсус за вида и цената, той в крайна сметка пак надделя - за какво го прави, да покаже превъзходство ли, не знам....И не мога да го попитам веднага - замина в чужбина... а мен ме гризе и ме мъчи.

А и да беше тук, май няма смисъл да дълбая - всичко е свършено, само нерви ще хабя, като че ли са ми в излишък.

Ей така ми е тъпо в момента, защото не се случва за първи път.


Не искам да обсъждаме тук моя случай, а като цяло - да крием ли истината или да я казваме "право куме в очи"? Макар че все пак зависи от "истината". Тъй като има неща, за които е по-добре да се премълчи. Но ако вярваме на поговорката, истината рано или късно ще изплува....

Оплетох се...
Виж целия пост
# 1
Направил го е от страх да не му се скараш. Не го приемай толкова навътре. Мъжете са като малки деца. утре, ще му се смееш. Wink
Виж целия пост
# 2
Понякога не си струва да казваш истината направо, не те разбират, не постигаш нищо. Понякога трябва да си оставим нещата, така както са си.
Какъв апарат е купил мъжа ти? Може би малко по-скъп, но по-добър. И не му се карай, та нали си вярват, че поне са технически грамотни, защо ти е да му отнемаш званието и титлите....
Пий една мастика и отиди на плаж, ти поне можеш Laughing
Виж целия пост
# 3
Не ти ли е и малко кеф от това?
Аз така по-някога се ядосвам после ми става едно такова готинооооооооо.
Не е болка за умиране, това да крие да не е друго. Peace
Виж целия пост
# 4
Изплува обикновено  ooooh!, но ти не се ядосвай. Това са бели кахъри Praynig
Виж целия пост
# 5
тъжно е когато след наши действия или бездействия човекът до нас започва да ни лъже, аз бих се замислила сериозно! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Засега само за по-едри покупки ме е лъгал..... сигурно защото трудно се решавам, но не винаги можем да си позволим скъпи неща (според мен).

Виж целия пост
# 7
   
    Аз съм твърдо за истината в очите,защото дори и след 1 година съм разбирала нещо ей така случайно и съм гледала тъпо Sick.   Каквото и да става искам да ми казват на момента.  Не понасям да ме лъжат #2gunfire, най-много за дребни неща се дразня като се премълчават.
Виж целия пост
# 8
Ми, Киса, освен малко да отпуснеш юздите и да не се тръшкаш толкова за някои разходи... Искам да кажа, че са неминуеми и няма файда да се ядосваш.  Peace Ютията не е вечна, пералнята също, те и хората не са вечни, отпусни се малко, явно е необходимо, щото човекът почва да хитрува.
Виж целия пост
# 9
що се шашкаш???
отварям аз на мъжа ми банковото извлечение и  виждам,че преди за замине за бг, благоверният ми си е чопнал 1000 лири .....цитирам, * за да купя някоя стара съборетина, бе мило....защото знаех,че ще си против*! Sad
ами как няма да съм против, нито ми се влагат пари за нещо, което няма да ползвам, нито пък ги имам в излишък тука Sad

що да правиш-мъже!
Виж целия пост
# 10
Не мисля, че е вложил лошо като го е направил. Просто все още не дават качествени стоки без пари или за жълти стотинки. Фотоапарат не се купува всеки ден и като се дават пари, поне да си струва покупката. Премълчал е, защото си знае че няма да може да обясни на половинката си доводите си за по-скъпия, затова е решил да скрие истинската цена. Явно си стисната, това не се надвива дори с разумни доводи.Отвътре ви идва това чувство.Милият е така, все едно безплатно дават, все му се вижда скъпо и на глава с него не се излиза. По тази причина редовно му спестявам цените на нещата, които купувам. Особено, когато купя дрехи или на децата играчки и разни глезотии-спестила съм половината от цената и пак скъпо му се вижда.
Доста се забавляваме с тази негова дзифтарщина. smile3533
Затова го разбирам съпруга ти напълно. Не му е лесно на човека
Виж целия пост
# 11
Стисната съм.... как да не съм, живея на квартира и не съм сигурна в утрешния ден...

Не съм против покупките изобщо, и аз исках този фотоапарат, но не на такава цена.

Както и да е...
Виж целия пост
# 12
тъжно е когато след наши действия или бездействия човекът до нас започва да ни лъже, аз бих се замислила сериозно! Rolling Eyes

Чак пък да лъже .Голямо нещо станало заради един фотоапарат не се връзвай за такова нещо има къде по сериозни неща.
Виж целия пост
# 13
Ми, Киса, освен малко да отпуснеш юздите и да не се тръшкаш толкова за някои разходи... Искам да кажа, че са неминуеми и няма файда да се ядосваш.  Peace Ютията не е вечна, пералнята също, те и хората не са вечни, отпусни се малко, явно е необходимо, щото човекът почва да хитрува.

Абсолютно съм съгласна!
А, иначе съм винаги за истината, точно защото почти винаги в един момент се разбира и тогава започваш да се оплиташ още повече и става мазало...
Виж целия пост
# 14
тъжно е когато след наши действия или бездействия човекът до нас започва да ни лъже, аз бих се замислила сериозно! Rolling Eyes

Чак пък да лъже .Голямо нещо станало заради един фотоапарат не се връзвай за такова нещо има къде по сериозни неща.

То да беше само фотоапарата.... Crossing Arms

Пак казвам, не съм против покупките, но при нас думата "консенсус" я няма! В един момент, след разправии, викове от моя страна (е, не чак викове, не знам как да си опиша състоянието  Simple Smile), уж постигаме единодушие по някакъв въпрос, примерно цена, уж ще бъде отделена еди-каква си сума - накрая пак той направил както си е наумил в началото. За какво се пенех?

Другия вариант е да ходя с него, ама го оставям сам да я свърши тази работа - един вид му доверявам, а не ми се отвръща със същото.

Тъпа работа...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия