Идеи за подарък 30 год. юбилей на мъж

  • 39 447
  • 23
Потърсих подобна тема, но намерих само  идеи за жени. Бихте ли ме посъветвали какъв оригинален подарък да подаря за 30 год. юбилей на зет ми,който е след 2 дни?
Виж целия пост
# 1
брр.. догодина ще го мисля същият проблем!! Моя позната направи страхотен подарък на приятеля си - свърза се със всички негови приятели ( по мейл, телефон и прочие) и събра максимален брой снимки с послания, оформени според идеята на всеки, и ги залепи в един голям албум. Стана страхотно, но това няма да ти свърши работа като идея Rolling Eyes Пък и организацията започна около 2 месеца предварително...


Ами нещо голямо... зависи от финансите?
1. Дигитална камера - може да се обедините с други приятели и роднини.
2. Картина ... или статуетка някаква...?
... хЪ... нещо ми отлетя музата, щом детето ревна:-( Дано се включат хора, с по-свежи идеи, отивам да укротявам човечето.
Виж целия пост
# 2
Да,зависи от финансите,с които разполагаш  Thinking

Тъй като сега съм на тема екскурзия,спокойно можеш да подариш два билета до някое красиво кътче и обратно.Да не забравяме,че България е много живописна страна и двата билета всъщност може да са резервация за Боженци,Жеравна,Рибарица....

Но много зависи какъв е човекът и какво обича и предпочита.Така стрелям в тъмното  Crazy
Виж целия пост
# 3
Абонамент за Playboy......макар че мъж ми нямаше да му се зарадва..........Зависи с какво се занимава..........от част от спортна екипировка, до козметика за колата........много неща можеш да му вземеш........
Виж целия пост
# 4
Ох, думата юбилей ми звучи много достолепно и веднага си представям някой старец  #Crazy А човека е само на 30!

Ако е за моя зет, бих се посъветвала със сестра ми какво да му взема, тя със сигурност ще знае по-добре от мен.
Виж целия пост
# 5
Абонамент за Playboy......макар че мъж ми нямаше да му се зарадва..........Зависи с какво се занимава..........от част от спортна екипировка, до козметика за колата........много неща можеш да му вземеш........
Playboy newsm78..той ми е зет и ще си имам работа със сесстра ми-не, благодаря! Wink
Виж целия пост
# 6
Часовник, музикален инструмент, някои от класиката на българските филми;-)
Виж целия пост
# 7
Класика:

1. Швейцарско ножче Victorynox
2. Часовник с гравюра - макар, че това ми се струва за подходящо за по-възрастни мъже
Виж целия пост
# 8
Някакъв фитнес уред......или карта за фитнес
Виж целия пост
# 9
Бинокъл (ако си пада по оптика); набор от швейцарски ножчета; поредица от книги, която би искал да има (справка - сестра ти); енциклопедия (в зависимост от интересите му).
Виж целия пост
# 10
Да, зависи от финансите, с които ще се разделите.

Може нещо свързано с хобито му. Аз наскоро на моя бивш бъдещ зет му купих албум за Пинк Флойд -от книжарница "Буктрейдърс" май (на спирката на трамвай 14 на "Славейков", посока колоните)

Също така мисля, че е добра идеята за швейцарско ножче, хубав фенер или часовник (фен съм на Суоч)

Виж целия пост
# 11
Мъжете ги свързвам с играчки, независимо от числата на юбилея. И си мисля за всякакви технически дивотийки-тонколони за уредбата, статив за фотоапарат, мр3 плейър,електронна рулетка.
Не съм фен на подаръци за доживот или такива поименни, които да задължат човека да ги държи  Peace
Виж целия пост
# 12
Риза и луксозна вратовръзка с карфица...зависи какъв е човека bowuu
или красив марков мъжки часовник, аз може би това бих подарила. Peace
Виж целия пост
# 13
Часовник!   bouquet
Виж целия пост
# 14
~Часовник най-би ме улеснил, но сигурно сестра ми ще му подари  newsm78.Бинокъл????Има телескоп,защо да няма и бинокъл?Има хубава гледка от апартамента си и ще може да  "вниква в детайлите" Laughing
А някой да знае във Варна къде се продават бинокли? В Биг Шоп -няма, проверих вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия