Упражненията на Cindy Crowford за след раждане.

  • 1 485
  • 8
Здравейте мами, търся упражненията на Cindy Crowford за раждали жени, но за сега удрям на камък. Изтеглих една версия , която се оказа преведена на японски и нищо не разбирам  Sad Само с гледане не става.  Ако има и други упражнения, които може да ми препоръчате, ще съм благодарна. След секцио съм и искам вече да започна да се упражнявам по малко. Корема ми е в ужасно състояние, спадна доста след раждането, но е започнал да се набръчква, като легна и съм като 60 годишна баба  Cry Embarassed Tired. Кърмя и не ми се иска да се мажа с кремове, които биха могли да преминат в кърмата. Давайте съвети.  Praynig
Виж целия пост
# 1
Много ти е рано за гимнастика!!!  Naughty И аз съм секцио и още не смея!

Иначе и аз го имам това на японски и още като го чух - отказах дори да го изгледам до края...
След първото си раждане /също секцио/ правих старите упражнения на Синди и съм много доволна!  Peace Но бях изчакала поне 4-5 месеца.
Виж целия пост
# 2
Не ти е рано, но първо трябва да започнеш с леки упражнения, за да тонизираш коремните мускули и успоредно с това нещо за останалите мускули ( например всекидневно танци - туист, рокендрол...). След това по малко коремни преси и когато тялото е физически подготвено, можеш да започнеш с по-силови фитнес тренировки. Не се насилвай и ако изпитваш каквито и да е болки, не ги игнорирай, а прави по-лесни упражнения. Бъди търпелива и постоянна. Тялото ще ти покаже кога е готово за интезивни тренировки. Аз така процедирах и в момента нямам нито корем, нито целулит - нищо. Успех! Peace
Виж целия пост
# 3
Точно това незнам къде го има, но ето ти един линк в който има Cindy Crawford - Shape Your Body Workout и Cindy Crawford - A New Dimension. Мисля, че второто е това, което търсиш,но не съм сигурна. Ето и линка - http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
Виж целия пост
# 4
Толкова скоро след раждането ти препоръчвам Пилатес упражненията. Има една книжка с илюстрации и подробно описание.
Виж целия пост
# 5
 Не е рано, имам същата програма на Синди, отново на японски за съжаление и е много лека и приятна. Няма да те натовари изобщо, само бъди по-предпазлива с коремните упражнения. За протокола два месеца след като родих със секцио се върнах във фитнеса, но започнах със съвсем умерени тренировки. Успех
Виж целия пост
# 6
Много благодаря на всички!
Philyra страхотен линк. Там има и програмата на Синди Крауфорд за след раждане. Cindy Crawford - A New Dimension, надявам се не е на японски Wink
Виж целия пост
# 7
За съжаление и там е на японски не си прави труда да я теглиш Sad
Виж целия пост
# 8
Тегля Пилатес
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия