снимка за пасаван на бебе

  • 1 614
  • 3
здравеите,предстои ми среща  в BG посолство за издаване на пасаван,но имам проблем.А именно въпросната снимка на бебето.
отказаxа да ми направят такава във фото, затова ако изрежа от обикновенна паспортен формат на дъщери4ката ми(6 мес.) ще имам ли проблеми?
Ако някой е имал подобен проблем моля да сподели.
Благодаря.
Виж целия пост
# 1
Здравей.
Кака така ти отказаха във фото, пробвай друго фото.
За пасаван не знам, но аз имах проблем със снимката като вадих паспорт на дъщеря ми.Първият път не ги харесаха, но вторият път стана.
Първият път си правих във фото, а вторият път в пощата и излезе много хубаво и ги приеха.
Ако сама си я  режеш, трябва да бъде с размери 45 mm high x 35 mm wide, главата на детето трябва е в центъра и основата бяла или "мръсно бяла" до сива. Не трябва да има разни шарений, тапети на цветя и т.н.
Виж целия пост
# 2
За пасавана и БГ паспорта ни искаха обикновени снимки за документи. Затова пък за визата на 2 пъти ни искаха биометрични снимки. Във фотото трябваше да правим и двата вида снимки, защото в БГ посолството и в паспортна служба не искаха да приемат биометрични, а в немското посолство  и в службата за чужденци искаха пък само биометрични.  #Crazy
Виж целия пост
# 3
Ехааа, какви са тези "професионалисти", които си намерила. Наистина пробвай в друго фото. На нашето бебе толкова хубави снимки му направиха в 4 месец, даже на изискванията за фон отговарят...
А иначе не знам дали няма да приемат и снимки, които вие сте си правили. Ако фона е сравнително неутрален, докарате размерите и останалите изисквания - защо пък не...за бебетата не са толкова строги по принцип.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия