две въпрочета към мамите

  • 539
  • 7
С мъжа ми решихме, че ще си правим бебче /в интерес на истината мен малко ме е страх, но оставих Господ да реши кога да стане, т.е. не се пазим, а пък като стане  - добре дошло/. Да, ама от вчера съм с температура, бяхме на балкан и май настинах. А и един мъдрец ми дава зор от време на време, та се питах може ли да се вади зъб при бременнст или е противопоказно и какво мога да пия за температура, ако евентуално съм бременна
Виж целия пост
# 1
Парацетамол за температурата.
Зъб може да се вади,мисля,но ако се наложи упойка,предупреди стоматолога си.
Виж целия пост
# 2
витамин С и парацетамол за темпеаратурата.При бременност особено в началото е препоръчително да се оправят зъбите ако има някакъв проблем.Няма страшно за слагане на упойка,само трябва да предупредиш стоматолога.По-безвредно е да ти оправят зъб или да го извадят с упойка от колкото да стой така по време на бременност/опасно е за бебчето/
Виж целия пост
# 3
Зъба си го вади спокойно, няма проблеми за местната упойка. Ако правите снимка, обаче, задължително трябва да ти сложат жилетка /макар, че тя по принцип трябва да се слага на всички/.

За температурата - парацетамол.
Виж целия пост
# 4
Аз си вадих зъб в началото на бременността и не беше никакъв проблем, но имах снимка от преди забременяването. Направи си тест за бременност и ако не си забременяла непременно си оправи зъбите.
Виж целия пост
# 5
Ако си бременна, най-добре се консултирай с лекар. При мен беше така, вдигнах температура и отидох на лекар. Разбрах ,че съм бременна в 5 седмица. Изписаха ми антибиотик "OSPAMOX".Температурата ми я сваляха с мокри хавлии
Виж целия пост
# 6
эъбчето си го оправи, докато е време, но предупреди, че си бременна
Виж целия пост
# 7
Az prec cialata bremennost hodih pri stomatolog,ina4e 6tiah da ostana s 20-tina zuba v ustata si!Prosto go predupredi,ve4e ima vsiakakvi upoiki,za bremenni,za kurma4ki i tn.Burzo vuzstanoviavane!
U S P E H s beb4eto,da si maika e nai-vul6ebnoto use6tane na Sveta!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия