секс след раждането

  • 2 131
  • 42
Здравейте, мами! Наскоро родих (преди 18 дена Mr. Green) и вече се чувствам доста добре, въпреки че очаквах възстановяването да е по-продължително Искам да попитам, кога мога пак да правя секс? Не, че толкова съм се засилила, ама на мъжа ми му се иска, пък и аз вече се чувствам добре.... обаче все пак не знам, малко ме е страх, та реших да ви попитам...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Нормално или секцио? Аз родих нормално, имах епизиотомия, заздравя напълно за около месец. Първия път малко болеше и се страхувах, но после нямах никакъв проблем. newsm47
Виж целия пост
# 2
Ти сама трябва да си прецениш Simple Smileако се 4увстваш добре нищо не ти пре4и. Няма определен срок на въздържание Mr. Green
Виж целия пост
# 3
След като се чувстваш добре-можеш!Ако си имала епизиотомия и ако е зарастнала и не боли няма проблем!
Виж целия пост
# 4
Напълно нормално, и без никакви проблеми, даже мина доста добре май (е, на мен ми се стори ужасно на момента, но сега като се замисля...  Laughing) имах няколко шева, така и не разбрах колко бяха, но те вече не болят  newsm53
Виж целия пост
# 5
Първо честита ти радост! Да ти е жива, задрава и много усмихната малката.
И моето първо гушкане с татити беше след около 20 дни, но аз бях секцио и нямах никакви болки. Казват, че за всеки е индивидуално. Когато се почувстваш готова. И наистина, секса след раждането  е по-вълнуващ.
Виж целия пост
# 6
Повечето лекари препоръчват въздържание до 40 ден. Аз имах 5 шева и правихме секс на 35-тия за първи път и не ме болеше.
Според мен изчакай още една седмица поне.
Виж целия пост
# 7
Бях чела някъде, че трябва да се изчака поне 21 дни, защото ако във някаква раничка влезело кислород, по кръвта можело да стигне до сърцето и да предизвика смърта на жената. Незнам до колко е идтина и как са изчеслили, че на всички жени ще им се излекуват ухлузванията и раните от раждането незнам. Но мисля, че е добре да се изчака още малко. Thinking
Виж целия пост
# 8
Ние правихме секс 45 дни след раждането  newsm44
Но щом се чувстваш готова може да пробваш  newsm10
Виж целия пост
# 9
Веднага,щом ми спряха лохиите Flutter
Виж целия пост
# 10
Веднага,щом ми спряха лохиите Flutter
Но ме болеше сякаш ми е за първи път хем съм секцио  newsm78 След няколко пъти всичко беше вече наред  Peace
Виж целия пост
# 11
Веднага,щом ми спряха лохиите Flutter
което означава след повече от 40 дни...но и мен ме болеше ужасно...
сега всичко е ОК!
Важното е ти как се чувставаш!
Виж целия пост
# 12
Пробвай, щом си ок. Моя позната започна на десетия ден. Казват да се изчака до 3 седмици, но все пак си е индивидуално. Мен ме болеше и откарах в изчакване почти година  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Аз мисля, че е по добре да изчакаш още малко. нямаш представа колко боли отворен шев.  Sick
Виж целия пост
# 14
Веднага,щом ми спряха лохиите Flutter
Но ме болеше сякаш ми е за първи път хем съм секцио  newsm78 След няколко пъти всичко беше вече наред  Peace

А мен не ме болеше Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия