Къде евтино и качествено може да се научи а&#

  • 525
  • 2
Стигнах до извода, че незнанието на английски език  или минималното му знаене, може да е сериозна пречка в ежедневието ти, да не говорим, че спира до голяма степен професионалното ти развитие. И тъй като съм от малцината 30 годишни, които ползват английски единствено за лични нужди в ICQ-то, тъй като в тези случаи ми помага безценният речник на десктопа, искам да ви помоля да ми дадете съвет и да ме упътите: Къде мога да науча английски език? Курс? Виртуален учител? Училищата "Европа"?
 Чувствам се нефункционална и тъпа, тъй като по стечение на обстоятелствата останах без работа, и в процеса на търсене на нова работа, се сблъсках с необходимото изискване за "добро владеене на английски език".
Е, помагайте...


Три пъти променям заглавието, но то пак само се модифицира в някакви йероглифи, за което без вина се извинявам.
Виж целия пост
# 1
Провери тук!

И спри да се чувстваш "нефункционална и тъпа"!
Ако някой ти каже, че говори перфектно даден език (чужд), не му вярвай!
Такова нещо не съществува.
Ако каже ползва, да!
Мое мнение.
Виж целия пост
# 2
Ако имаш воля, можеш да се занимаваш вкъщи самостоятелно с английския Simple Smile В Интернет има толкова много програми, самоучители и примерни писма-шаблони, които можеш да си копираш и после да ползваш според ситуацията  Peace
Знаеш ли къде да търсиш такива образователни програми? Ако не, мога да ти потърся и да пусна линкове?
И най-важното, на интервю, ако те питат - Владеете ли английски? - отговаряш - Да, на работно ниво!!! Никога не казвай, че не можеш нещо!!! Впоследствие всичко се учи в движение Simple Smile
УСПЕХ! И не се предавай, половината от успеха се съдържа в мотивацията да се справиш Simple Smile

Ето какво успях да намеря:
International English Language Testing System (IELTS) Международ … ийски език(IELTS)

International Oxford English Grammar PDF - можеш или да си я разглеждаш, или най-добре да си я разпечаташ

OXFORD AIO 2005 - Това е вид граматика с различни видове упражнения, имаш ключ към всички, множество тестове - на мен лично много ми харесва!

Oxford Business English Dictionary CD-ROM - страхотен бизнес речник!

Засега това е от мен Simple Smile
Тези линкове представляват файлове, които са торенти. Така че си направи регистрация в дадения сайт и си ги изтегли Simple Smile
Още веднъж успех Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия