подаръци...офф

  • 1 207
  • 23
Извинявам се за офф-а, но мисля, че точно тук мога да получа добри съвет.
Имам приятелка, която от години живее в Канада, сега е в България и ме е поканила на рожден ден. Изключително съм затруднена в избора на подарък - тя всичко си има, едва ли мога да й предложа нещо оригинално като козметика, да не говорим за дрехи.
Въпросът ми е - ако сте живели достатъчно дълго в чужбина, на какъв подарък бихте се зарадвали. Знам, че за всеки човек е различно, но все пак. Тук изпаднахме в лют спор с един познат - той твърди, че трябва да купим нещо с фолклорни мотиви - например стенен часовник...
моля за извинение за дългата офф тема и за някой-друг отговор.
Бъдете живи и здрави и щастливи!
Виж целия пост
# 1
Каквото и да купите, мисли как ще го пренася после натам ... Стенен 4асовник .... newsm78 Сложна работа с пренасянето, а и може да не им пасне на интериора ... newsm78
Ти по-добре я познаваш, помисли какво може да й хареса...
Виж целия пост
# 2
Нещо типично българско и удобно за пренасяне, нещо малко, но с голяма полза.
Виж целия пост
# 3
Аз бих се зарадвала на книга с български кулинарни рецепти.
Баща ми например, ми подари "Приноси" - книга за българските приноси в културата и изкуството.
Но си зависи и от човека.
Виж целия пост
# 4
Аз бих се зарадвала на книга с български кулинарни рецепти.

на мен ми подариха такава на изпроводяк. Добра работа ми върши
Виж целия пост
# 5
Аз бих се зарадвала на бг филми  Grinning
Виж целия пост
# 6
Какво съвпадение.  Grinning
Тъкмо щях да пускам подобна тема.
Виж целия пост
# 7
И аз съм за книги на български и филми, ако й знаеш долу-горе вкуса. Аз лично много бих им си зарадвала, а и лесно се  побират в багажа. Нямам нищо против сувенирите, но първо са трудни за пренасяне и второ не всеки има подходящо място за тях.
Виж целия пост
# 8
В сувенирните магазини продават страхотни глинени амфори.Все едно предната страна е счупаена и в нея са изрисуване прекрасни места от БГ.Има ги и с икони, много са подходящи за подарък на такъв човек.Нищо, че е глина, пренесахме я в ръчния багаж без проблем.Съжалявам, че нямам снимка за да те орентирам.
Виж целия пост
# 9
Мисля, че са кич , както и повечето сувенири. Naughty
Виж целия пост
# 10
Сега в България има страхотни магазини за сувенири,оттам няма как да не харесаш неЩо.
На мен ми подариха когато тръгвах от България сувенири,много красиви,от тези,които Биляна е описала,дискове с музика и филми,една тениска с Бг знамето и самото знаме.
Тук имам една братов4едка,с която много се уважаваме,донесох й една от тези дървени 4инии с поставка,тя я хареса много.СъЩо така и хубаво БГ вино.
Виж целия пост
# 11
Мисля, че са кич , както и повечето сувенири. Naughty
Странно как ги определяш като кич, про положение че не си ги видяла?Със сигурност не са Peace
Виж целия пост
# 12
Много добри предложения са дали момичетата  bouquet Аз бих добавила - покривка за маса с български мотиви.
Виж целия пост
# 13
..много зависи от 1овека,аз ли1но не взимам никакви подобни артикули от бг,книги и рецепти 1ета от нет..
1овек живеещ от години навън отдавна да се е сдобил със знаме,гюве1ета и пр ако са му важни..
аз бих я завела на театър или на някакво друго шоу(имаше разни по ндк нови) и /или ве1еря..или подарила бижу,има 1удесни сребра по София..
Анна
Виж целия пост
# 14
Примерно на мъжа ми много му допадат теракотените сервизи,като този




 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия