Педиатри в Хаджи Димитър

  • 827
  • 6
 Simple Smileздравейте,скоро ми предстои раждане,а още не мога да си намеря педиатър.моля ви ако знаете за някой добър педиатър в кв.Хаджи Димитър  пишете
Виж целия пост
# 1
 Здравей. От няколко години вече не съм в квартала, така че нямам актулни сведения. Само да те предупредя, изпатих си от Нели Димитрова. Работеше в поликлиниката.
За Хаджи Димитър съм чувала добри отзиви за д-р Мирчев. Мога да ти дам телефони, ако желаеш. Той е и алерголог - да последно работеше със Здравната каса. Аз бях много доволна от него.
Виж целия пост
# 2
И аз съм за д-р Мирчев,макар че не живея в "Хаджи Димитър" ходим при него.За съжаление не работи със здравната каса.Ако те интересува пиши да ти изпратя координати.
Виж целия пост
# 3
Здравейте,

и аз се интересувам от д-р Мирчев, ще се радвам ако ми драснете номера му.

Thank's
Виж целия пост
# 4
Здравейте !
Мирчев е страхотен - горещо го препоръчвам !
В предишна тема бях писала за Дръжков, че е добър, но напоследък само болести ме сполетяха, та се наложи да го посещавам и страшно се е променил, нито внимание обръща, не иска да дава  направления... така че не го препоръчвам...
Виж целия пост
# 5
много благодаря за отговорите,аз също знам за д-р Мирчев,че е много добър,но той не работи с ЗК.Затова ми трябваше някой педиатър от поликлиниката,а че ще ползвам услугите на д-р Мирчев то май вече ми е ясно Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Това е телефона на д-р Мирчев 0888929222 .Но до 14.08 е в отпуск и му звънете след това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия