Опита пържена риба - да давам ли АМ?

  • 531
  • 8
Ами това е въпроса - хапвахме пържена бяла риба и Гери както винаги се навърташе покрай нас и нямаше как да не опита и тя - преди около час. Сега е времето за АМ и се зачудих дали да й давам? Дали може? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Може, стига да го пие. Wink Направи му по-малко от обичайното.
Виж целия пост
# 2
Може, стига да го пие. Wink Направи му по-малко от обичайното.
Пие, пие,че и пее smile3521 Просто се зачудих. Благодаря smile3525 smile3503
Виж целия пост
# 3
Комбинацията риба-мляко (или др. белтъчни храна), не се препоръчва, ако са приети ГОЛЕМИ количества, защото белтъчините идват в повече. В никакъв случай не става дума за обикновена порция.
Пък и пишеш, че само е опитала. Аз дори след нормална вечеря с риба, пак си давала вечерното мляко  Peace
Виж целия пост
# 4
Комбинацията риба-мляко (или др. белтъчни храна), не се препоръчва, ако са приети ГОЛЕМИ количества, защото белтъчините идват в повече. В никакъв случай не става дума за обикновена порция.
Пък и пишеш, че само е опитала. Аз дори след нормална вечеря с риба, пак си давала вечерното мляко  Peace

Благодаря, Никол   - отиваме да хапваме newsm53
Виж целия пост
# 5
Ех, дохапва ми се и на мен рибка.
Виж целия пост
# 6
Ех, дохапва ми се и на мен рибка.

A AM?  newsm53 newsm47
Виж целия пост
# 7
Давай, на детето ми това му е любимата комбинация SickПоследици не е имало дори в памперса.
Виж целия пост
# 8
Давай, на детето ми това му е любимата комбинация SickПоследици не е имало дори в памперса.
Ок Mr. Green Вече наистина отивам да я храним и да я слагаме да спи Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия