Изкуството да "пързаляш" хората

  • 3 619
  • 68
Владеете ли го  Grinning
И мислите ли, че когато някой не се усеща и приема нещата сериозно и вътрешно, Играчът трябва  да прекрати играта в името на човешкото багополучие и бла, бла...
Мазохистично удоволствие или изкуство е това  Grinning

п.п. Моля, не ми местете темата в Клюкарника, защото спазвам обет за мълчание  Grinning
Виж целия пост
# 1
Не го владея, а понякога ме е яд, защото когато съм искрена, не ми вярват, явно човек трябва да лъже, за да им изнася на другите и да го тупат по рамото като техен човек  smile3560
Виж целия пост
# 2
Не,не го владея това изкуство и не съжалявам за това. Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Мисля, че го владея, но го практикувам винаги в кръга на майтапа и никога злонамерено.
Виж целия пост
# 4
Не, обичам да се бъзикам само с хора, които от разбират от майтап.
Със "спечени" не ми се занимава. Wink
Виж целия пост
# 5
Не, обичам да се бъзикам само с хора, които от разбират от майтап.
Със "спечени" не ми се занимава. Wink

Абсолютно. В първите моменти усещам какъв е човекът и ако спече от невинна моя забележка- млъквам. Хора, които успяват да носят много от чувството ми за хумор, са моите приятели. Непознати рядко успяват да ми влязат в тона.
Виж целия пост
# 6
Шегата си е шега, но стане ли напечено е добре да се признае хумористичната нотка. Обикновено така практикувам.
Виж целия пост
# 7
Ами не е мазохистично удоволствие....по-скоро садистично и си им е вродено някак...

Ако човек започва да го прави, то със сигурност няма да спре, защото Играчите го правят с цел- крайната. Тъй си мисля. И не обичам подобни хора. Никога не спират и нямат морал.

Не говоря за бъзици, а за серизоните неща  Peace



Виж целия пост
# 8
Lady, обичам като ми разберат мисълта от едно  изречение  Grinning

Мислите ли, че се хаби енергия със спечени  newsm78 И не е ли тогава още по-сладка играта  Grinning
Виж целия пост
# 9
Мазохистично удоволствие или изкуство е това  Grinning
Нито едното. Обикновено се практикува от хора, които се смятат за нещо повече от околните, но поведението им говори друго  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Владеете ли го  Grinning
И мислите ли, че когато някой не се усеща и приема нещата сериозно и вътрешно, Играчът трябва  да прекрати играта в името на човешкото багополучие и бла, бла...
Мазохистично удоволствие или изкуство е това  Grinning

п.п. Моля, не ми местете темата в Клюкарника, защото спазвам обет за мълчание  Grinning

Ти ли си "Играчът"?  Laughing

Защо ми се струва, че говориш за форума, как ти се отдава да пързаляш хората, а те, наивните овчици, не се усещат...
Виж целия пост
# 11
Мислите ли, че се хаби енергия със спечени  newsm78 И не е ли тогава още по-сладка играта  Grinning

Аз хабя, да. Обаче не настоявам- щом не ме усещат- губят  Mr. Green Друго си е някой да захапе от първата ти дума- обичам такива хора
Виж целия пост
# 12
Киса, не бъди толкова елементарна в мисленето си. Насила като че ли го правиш. И ти пригласят на всичкото отгоре  Grinning
Виж целия пост
# 13
Аз май съм от тези, които не са разбрали въпроса ти  Joy
Мислех, че питаш за сериозните неща, но ако става дума за бъзик съм на линия, а колко мога да нося, не е истина  Tired
Виж целия пост
# 14
Никол, за съвсем сериозни неща питам. Темите бъзици не са за тук, мнакар че някои приемат всичко елементарно.
Давам ви свобода да развиете темата  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия