Търся подарак за дъщеря ми

  • 2 171
  • 22
Здравейте Мами.От скоро съм член на форома и пиша за първи път.Моля да ме извините ако не пиша кадето трябва-все пак ми е за първи път.И така:търся количка за кукли за дъщеря си,но не китайски, а нещо по- истинско.Аако някой знае каде мога да намеря моля да ми пише.
Виж целия пост
# 1
В Марсел има страхотни триколки. Скоро и аз пусках тема в "На пазар". Потърси там.
Успех!
Виж целия пост
# 2
В Симба-за по 10лв-изцяло пластмасови,здрави са много (щом издържат хлапетата като сядат в тях Wink ).
Виж целия пост
# 3
В Марсел има страхотни триколки. Скоро и аз пусках тема в "На пазар". Потърси там.
Успех!

китайски,просто ака търсиш само такова има
Виж целия пост
# 4
В Марсел има страхотни триколки. Скоро и аз пусках тема в "На пазар". Потърси там.
Успех!

китайски,просто ака търсиш само такова има
Това за Марсел ли ставаше дума  newsm78
Виж целия пост
# 5
В Марсел има страхотни триколки. Скоро и аз пусках тема в "На пазар". Потърси там.
Успех!

китайски,просто ака търсиш само такова има
Това за Марсел ли ставаше дума  newsm78

ами за кого мислиш,още не са започнали да внасят от афганистан Sick
Виж целия пост
# 6
Е,стига де.Почти всичко се прави в Китай,Корея,Тайван и съседни страни,въпросът е с какво качество.
Виж целия пост
# 7
В Марсел има страхотни триколки. Скоро и аз пусках тема в "На пазар". Потърси там.
Успех!

китайски,просто ака търсиш само такова има
Това за Марсел ли ставаше дума  newsm78

ами за кого мислиш,още не са започнали да внасят от афганистан Sick
И какво като се прави в Китай, въпроса е качеството мисля аз, а не дали е от Китай или афганистан.
 Reflex го е казала много точно  Peace
Виж целия пост
# 8
В Марсел има страхотни триколки. Скоро и аз пусках тема в "На пазар". Потърси там.
Успех!

китайски,просто ака търсиш само такова има
Това за Марсел ли ставаше дума  newsm78

ами за кого мислиш,още не са започнали да внасят от афганистан Sick
И какво като се прави в Китай, въпроса е качеството мисля аз, а не дали е от Китай или афганистан.
 Reflex го е казала много точно  Peace

то е ясно,но човека пита за такива които не били китайски,а ти пишеш че марсел не продавали китайска стока,и то на двойни и тройни цени
пример-на бул.хр.ботев им е единия магазин,на витрината има глава на момиче за гримиране и фризаране-цена 70 лв. Sick,на 100м. от тях на бул.македония същата глава е 15 лв.
Виж целия пост
# 9
В Марсел има страхотни триколки. Скоро и аз пусках тема в "На пазар". Потърси там.
Успех!

китайски,просто ака търсиш само такова има
Това за Марсел ли ставаше дума  newsm78

ами за кого мислиш,още не са започнали да внасят от афганистан Sick
И какво като се прави в Китай, въпроса е качеството мисля аз, а не дали е от Китай или афганистан.
 Reflex го е казала много точно  Peace

то е ясно,но човека пита за такива които не били китайски,а ти пишеш че марсел не продавали китайска стока,и то на двойни и тройни цени
пример-на бул.хр.ботев им е единия магазин,на витрината има глава на момиче за гримиране и фризаране-цена 70 лв. Sick,на 100м. от тях на бул.македония същата глава е 15 лв.
Това с цените е ясно, само че НИКЪДЕ  не съм писала че в Марсел не продават китайски, а попитах за Марсел ли става дума след твоя коментар ето за този "китайски,просто ака търсиш само такова има"
 
Виж целия пост
# 10
чико имат такива колички,ако те интересува повече инфо ми пиши  bouquet
Виж целия пост
# 11
Здравейте Мами.От скоро съм член на форома и пиша за първи път.Моля да ме извините ако не пиша кадето трябва-все пак ми е за първи път.И така:търся количка за кукли за дъщеря си,но не китайски, а нещо по- истинско.Аако някой знае каде мога да намеря моля да ми пише.
подарак - подарък

форома - форума
кадето - където
Все пак има опция за правописа Peace
Виж целия пост
# 12
Извинявам се за правописа! EmbarassedУжасно ми е трудно да пиша на кирилица .
Проверката на правописа не ми тръгна,а може и аз да не съм я направила както трябва. Благодаря Ви за отговорите.В Марсел количките не са много качествен, а цените им са доста високи.Виждала съм колички за кукли на "Хаук",но не знам къде мога да намеря.Ако някой знае моля да ми пише.
Виж целия пост
# 13
аз само на чико съм виждала,пак ти казвам ако искаш мога и да ти ги сканна  bouquet
Виж целия пост
# 14
аз само на чико съм виждала,пак ти казвам ако искаш мога и да ти ги сканна  bouquet
много ще съм ти благодарна ,а ако знаеш  и адреса на магазина им в София ми го прати  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия